Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Cobra Lotus vagy...

ABC Design Cobra Lotus vagy Espiro Vector Pro babakocsit választanád? Miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. aug. 8. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi mind a 2 használtuk !

Én a Cobrával is megvoltam elégedve , bár én nem szerettem a 3 kerekű babakocsikat , szerettem 5 hónapig használtuk utána eladtam . Nekem nagy babám volt , és szűknek tűnt overállban az űlése !

Most is Espiro vector pronk van ,de a régebbi vázas imádom <3

Nagyon jó babakocsi tökéletesen terepbabakocsi szóval nagyon jó

2013. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért nem szereted a 3 kerekűt?
2013. aug. 8. 11:13
 3/14 anonim ***** válasza:
egyszerűbb vázszerkezet, 3 kerék, nem felfújható kerék miatt abc-t
2013. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Cobra van, én szeretem. Könnyen fordul, stabil. Üzletben kipróbálva a 3 kerék mellett döntöttünk.

Állítható a tolókarja, így a férjemnek is egyszerű tolni, mindkét irányba rá lehet tenni a sportrészt, ami nekem szintén fontos szempont volt. Kapható hozzá mindenféle adapter, így az autós ülést is rá tudjuk tenni, ha éppen arra van szükség.

Nagy kerekei vannak, nekem bevált.

2013. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az espirot választanám, de csak azért, mert nekem a háromkerekűek nem tetszenek. De ettől még jó lehet az ABC Design is :-)
2013. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem Abc Design van, igaz nem Cobra, hanem Mamba, a 4 kerekű verziója. Amikor nézegettük a babakocsikat, néztünk Espiro Vector-t is. Az Abc sokkal stabilabb, erősebb szerkezetű, és egy sokkal ismertebb, nagyobb márka.

Árban pedig, akkor sem volt sok különbség.

Második gyereknél használom a babakocsit és semmi baja.

Megnézted már mindkettőt személyesen, tologattad? Nagyon fontos, hogy kipróbáld őket, anélkül nem szabad megvenni!

2013. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam ki. Igazából annyit agyalok a babakocsin,hogy azt le sem tudom írni. Az espiro-t utcán láttam elég sokat és megtetszett. A neten a babakocsikat böngészve, sok másik is tetszik, de olyan árban vannak, hogy azt hiszem felesleges annyi pénzt kiadni arra a 2 évre, amíg babakocsit fogunk használni.Jó lenne, ha nem lenne túl nehéz a kocsi, mert a 2. emeleten lakunk, lift és tároló nélkül...Az ülőrész fordíthatósága nekem is szempont. Ezt az ABC-t nem is láttam még utcán. De mindenképp ki próbálom, mielőtt bármit is vennék. Csak azt tudnám, hogy mitvegyek... Mindig bővül a kör valamivel.:)
2013. aug. 8. 20:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, tudom min mész keresztül, én is ezt csináltam. :)

Lehet, hogy sok tetszik a képek alapján, de élőben az igazi, amikor meg tudod fogni, tolni, akkor jönnek ki igazán azok a különbségek, hogy mennyire erős, strapabíró, milyen az anyaga...

Nekem, ami nagyon tetszik még és tényleg nagyon jó babakocsik az a Quinny Buzz és a Maxi Cosi Mura. Sajnos nem tartoznak az olcsók közé. :(

Ha több babát is terveztek, akkor azért nem érdemes nagyon spórolni rajta.

Én azt javaslom, hogy menjetek el pl. a Brendonba és más nagyobb bababoltba és nézd meg, próbáld ki azokat a babakocsikat, amelyik tetszik. Lehet, hogy élőben esetleg nem is olyan és akkor kár is vele többet foglalkozni.

Ha megvannak a nyerők, akkor érdemes körbenézni a neten, hogy hol tudod olcsóbban megvenni. Külföldi oldalakat is érdemes böngészni.

2013. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az lefelejtettem, hogy 6-os voltam.
2013. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem is a quinny es a maxi cosa az abszolút nyerő, csak az tart vissza,amit már irtam, h. 2 évre veszem nem tobbre. Ha biztos lennek kistesoban akkor nem lenne kérdés de 38 vagyok elso babám lesz.Mire megszuletik 39 leszek.Nem tudom hogy bevallalnam r a 2. gyereket 40 vagy afolott.
2013. aug. 9. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!