Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hauck hordozóról mi a vélemény...

Hauck hordozóról mi a véleményetek? Mekkora kortól lehet használni?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptuk, 3 hetes a babám. Minden véleményt köszönök, de annak örülnék a legjobban, ha olyan írna, akinek konkrétan erről a márkáról van személyes tapasztalata.

2013. aug. 17. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, konkrétan milyenre gondolsz, nekünk Hauck Condor babakocsink és hordozónk van, és újszülött kortól használjuk.
2013. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon szeretjük, én meg vagyok vele elégedve, 3 éve használjuk, eddig a középsővel, most a 2 hetes kicsivel. Előző voltam :)
2013. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szia. köszönöm a választ. fekete hauck csatos kengururól van szó. "Hauck fun for kids" felirat van rajta, többet sajnos én sem tudok róla, mert használtan kaptuk és nem láttuk az eredeti csomagolását.
2013. aug. 17. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, akkor az nem az. A miénk rendes hordozó, ami autóba köthető, akkor ez kenguru, az más, azt nem ismerem.
2013. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

bocs, én vezettelek félre, csak most tanulom, h mit hogy hívnak

2013. aug. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!