Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Espiro Vector Air babakocsi?...

Espiro Vector Air babakocsi? Elsősorban olyanoktól szeretnék véleményeket, akik használják/használták. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A válaszokra en is kivancsi lennek, de látom, hogy nem jönnek

Nekem is tetszett ez a kocsi, megnéztem egy boltban közelebbről es megváltozott a véleményem. Nem tűnt stabilnak, olyan kis zorgosnek ereztem

2013. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja es emelett giccsesnek, túl cicomàzottnak làttam.Igaz, hogy majdnem minden babakocsira jellemző. A kicsi letisztultabb formàk mind drágábbak. ..
2013. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali!

Kedves utolsó nem értek egyet veled , hogy nem jó babakocsi !

Én nekem már a második babámmal használjuk a nagyobbik 3 éves vele vettük egy nagyon szép alma zöld darabot a mózeskosár nagyon tágas , és kényelmes is könnyen rátehető a vázra csak egy pattintás , a tetején a naptető lehajtható egy gomb nyomással található rajta naptető is ,szúnyog háló is rátehető, a lábzsák az a sport részen is használható. A sport rész nagyon kényelmes szintén nagyon tágas 5 pontos biztonsági övvel rendelkezik , az ülésen nyaktámasz található, a lábrésze külön dönthető, a sport rész teljesen dönhető egy gombnyomással. a Váz : Nagyon stabíl , jó kerekei vannak, tároló található rajta

2013. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk vector air van, padlizsán színben. Semmi csicsa nincs benne és nagyon szeretjük! Június közepe óta használjuk. Könnyű, praktikus, egyszer kell 20 percet rá szánni és utána már hamar menni fog. Levehetőek a kerekek (ez a mosás, illetve a kisebb autó miatt lényeges) könnyen lepattintható és cserélhető pl: mózesről hordozóra. Könnyű összecsukni, szétnyitni. Ha a 3in1-et nézed az esővédőn és a napernyőn kívül minden a csomagban van. Én ismét ezt venném, szuper döntés volt nekünk.

Ha van konkrét kérdésed, írjál :)

2013. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!