Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kis korkülönbségnél megfelelő...

Kis korkülönbségnél megfelelő ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

Ismeri, használja valaki ezt a babakocsit? Tudtuk esetleg mást ajánlani, ami nektek bejön? Nem számít mennyi, milyen színű, csak könnyen kezelhető legyen, nem kell dizájnos, viszont elférjek vele a boltban pl. Nem baj ha nehéz, mert kocsival megyünk ide-oda, de jó lenne, ha minél kisebbre lehetne csukni, persze már amennyire egy tesókocsit lehet.


[link]


1 év lesz a gyerekek között. Köszönöm, ha írtok!


2013. aug. 26. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem nyílik meg a link. Nem tudom melyik típusú tesókocsit linkelted.


Te ismered a nagyot, de én biztos inkább valami ikerkocsiban, vagy egy pótüléssel tesókocsivá alakítható babakocsiban gondolkodnék, főleg, ha az ár sem számít.

A nagy még bőven aludhat a babakocsiban 1 évesen (a fiam még 1,5 évesen is aludt benne, főleg, ha sok volt a program és fárasztó). A tesókocsik első ülése nem, vagy maximum relax pozícióba dönthető. A hátsó ülés meg sokszor elég kicsi. 2 évet simán használhatjátok a kocsit.


Nézz esetleg egymás mögötti ikerkocsit, és ahhoz veszel egy mózest (ABC Zoom, vagy a fullos Twinni), vagy pótüléssel bővíthető szimplakocsit.

Ez utóbbi lehet a Britax (nekem mondjuk nem tetszik, hogy lent van a pótülés), vagy a Baby Jogger City Select.


A Brendonban a Twinnin kívül mindegyik kapható.

[link]

2013. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok újra. Nekem 20 hónap van a gyerekek között. Mi sima pótülést vettünk. Ez felhajtható (kis boltba is elfér), lekapcsolható és kiegészítővel egy szaladgálós kocsi. A kicsi most 1 éves, és már szépen ül benne (van amikor ezt kapom elő. Ez is dönthető, a kicsinek még jó (a két tartóoszlop között lehet lefektetni).

Esetleg megnézheted ezt is.


[link]

2013. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaaaj de hülye vagyok, elírtam. Szóval nem egy, hanem két év lesz a tesók között.


Köszi, hogy linkeltél is. Még sosem láttam ilyet. Kicsit sok helyet foglal oldalt, de tök jó, hogy külön is lehet használni.


Remélem, most bejön a link:


[link]

2013. aug. 26. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok újra. :)


A linkelt Britaxot írtam az első hozzászólásban, mint lehetséges lehetőséget. Nekem nem igazán tetszik, hogy lent van a pótülés (nekem a nagy kiverte volna a patáliát, ha lerakom). Így a bevásárlórészben van a lába, és oda nem sok mindent tudsz tenni. Amúgy könnyű tolni, én pont egy pótülésest toltam a múltkor egy bababoltban kíváncsiságból. Nem zavaró a pótülés a tolásban.


Ha az ár nem számít, akkor hasonló kiképzésű a Baby Jogger City Select, de oda a pótülést előre teszed. A sima ülés magasabb, így nem lesz beárnyékolva a pótülés miatt. Nekem ez egy kicsit szimpatikusabb.

[link]

2013. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!