Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kismamik, Anyukak kinek, hogy...

Kismamik, Anyukak kinek, hogy tetszik ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]


Az igen/nemet kifejtenetek, hogy miert?


2013. aug. 27. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,csak egy picit furcsa felemás nagyságú kerekekkel,de különben ok.
2013. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem nem tetszik. Elöször a színe végett másodszor pedig mert ha jól látom olyan az anyaga ami nagyon hideg és vékony. (de lehet rosszul látom) De ez csak az én véleményem A te babád lessz benne nem másé és Neked kell, hogy tetszen :)
2013. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni, a célnak biztos megfelel, de nekem annyira nem tetszik. A szìne nagyon nem jön be, és mintha picit kevés lenne az alján a párnázott rész. Nem tudom, mennyire kényelmes egy babónak. Úgy első ránézésre cseppet gagyinak tűnik.
2013. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, egyrészt a színe miatt, másrészt az anyaga miatt, harmadrészt ez egy téli babának nem előnyös(vékony és rideg lehet az anyaga), no meg a kereke sem tetszik, jobb lenne, ha mind a négy nagy lenne, nem ilyen felemás!

De a te babád lesz benne, ha neked tetszik, akkor vedd meg!

2013. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vékony valóban az anyaga, de tavaszi, nyári babának szerintem ideális. A narancssárgát lehet, hogy én nem választanám, de nem tartom csúnyának és praktikus, mert fiú vagy lány gyereknek is el tudom képzelni (esetleg tesónak is jó lesz később. A kerekei nekem tetszenek, strapabírónak tűnnek. Milyen babakocsi ez amúgy kérdező? Mármint típusra gondolok.
2013. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, azokon az okokon kívül, amit előttem leírtak, engem még leginkább a kagylósan dönthető sportrész zavar. A kerekei tetszenek nekem rajta a legjobban, azok praktikusak.
2013. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:) Hát pont, hogy a szín a legutolsó szempont szerintem egy babakocsi választásnál! Nekem egyedül a kagylós ülése nem szimpi, nem lehet fektetni rendesen a gyereket. De lehet, hogy a te gyereked nem is igényelné ezt, mint az enyém :) Úgy kényelmesebb aludni, ha fektetve van, de az enyém mindig felkelt rá, akármilyen óvatosan, lassan akartam fektetni.

Amúgy szimpatikus kis kocsi ez, és még a színe is tetszik! :)

2013. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

A kedvenc szinunk a narancssarga. :) Persze nem ez volt a fo szempot.

Itt ahol elunk szite minden babakocsinak ilyenek a kerekei. Mar min, hoyy felemasak. Egyebkent nekem fel sem tunt, hogy ez zavaro lehet :) Lehet azert mert mindenhol ilyet latok. A parnazott resze valoban nem tul vastag, bar vekonynak sem mondanam. Viszont van bele kulon egy kb 4cm vastag szivacsunk/matracunk, hogy biztosan kenyelmes legyen. Plusz belefuzheto teli bundazsak felenk is. Majd linkelek rola kepet.

A mozesbol alakithato at a kagylo ulesbe. Szoval ha mar nagyobb is lesz a gyerek es ul a kocsiban csak megkell donteni a kagylo ulest es leengedni vizszintbe amig csak jonak latom vagy a baba szeretne.

Azert ezt valasztottuk mert itt (usa) altalaban 2 fele babakocsi van.

1. Csak a sportresz van ami nm dontheto vizszintig+babahordozo. Ez a verzio kb. 80-90 ezer ft.ra jon ki atszamitva. Ez azert nem tetszik mert nem szeretnem allandoan hordozoban hozzni vinni az ujszulttem. Szerintem borzaszto kenyelmetlen lehet neki.

2. Altalaban kagylos sport resz+mozes. Ezek jobb kategorias es markasabb kocsik. Az arukon is meg latszik. A "gagyibbak" 120 ezernel kezdodnek es a hatar a csillagos eg. De atlagba kb 180 korul lehet kapni.

Ez a verzio nekem azert nem tetszik mert a bazi nagy mozes reszt kb feleves koraig tudnam hasznalni aztan mar csak nyug lenne a tarolasa. Plusz amig azt hasznalom mindig!!! Fekudnie kellene a babanak. Hiszen nm hordozhatom a honom alat a kagylo ulest h cserelgessem. A masik meg a kagylo ules sem tul kenyelmes szerintem ha elalszik a baba.

Nagyon sokaig gondolkodtam, hogy inkabb otthonrol kuldetek ki babakocsit. De lebeszeltek rola es pont ratalatak erre. Bar teny hogy nem a legjobb kategorias. Mont a parnazott reszt es a nem tulvastag huzat miatt gondolkodtam rajta. De aztan ezeket konnyeden kikuszobolheto problemak lettek. Igy ezt valasztottuk. Koszonom a valaszokat. :)

2013. aug. 28. 14:20
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a szivacs megy meg bele : [link]

Ez pedig a plusz teli beles: [link]

2013. aug. 28. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Leginkabb a színe miatt, aztán meg azert, mert nagyon vékony.
2013. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!