Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi vásárlás előtt...

Babakocsi vásárlás előtt állok. Adbore Marsel típust néztem ki. A képek, leírás alapján tetszik. Pesten nem találok olyan boltot, ahol élőben is meg lehetne nézni, így nem tudom, hogy meg merjem-e rendelni? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

#babakocsi #marsel
2013. aug. 2. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy helyi boltba kipróbáltam és szuper ! Magas vagyok és kényelmes tolni nagyon. Szinte magától megy :)
2013. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hétvégén Balcsin voltunk, kipróbáltam ott egy bababoltban, nekem tetszett, sok szempontból is jobbnak tűnt, mint a hasonló árkategóriások, amiket néztem. Pl nagyobb a mózes, a sportrésznél állítható a lábtartó, így nem áll égnek a gyerek lába, ha megdöntöd a háttámlát, a sporrésznél van oldalt is anyag, nem "luk" van, stb...

De épp most néztem én is, hogy Pesten nem is lehet kapni, vagy ha igen, akkor 130e (Keszthelyen 87e volt).

De tapasztalatok engem is érdekelnének róla, mert nagyon esélyes, hogy ilyet veszünk, és azért "egy találkozásból" messzemenő következtetéseket nem lehet levonni... :)

2013. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is sikerült végül kipróbálni egy vidéki üzletben. Színt csak kép alapján tudtunk válsztani, de megrendeltůk. Nyíregyházáról. 76 ezer lesz, majd hozzák valamikor.
2013. szept. 19. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Megvan már? Milyen így közelebbről, tulajdonosként? :)

Én végül nem olyat vettem, hanem Bebetto Luca-t, kicsit drágább, 85e volt, de nagyon tetszik.

2013. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már rég volt téma, de meg van. Nagyon tetszik és meg vagyok vele elégedve.
2014. jan. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!