Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Télre kell lábzsák a babkocsib...

Télre kell lábzsák a babkocsiba egy 15 hósnak? Vagy elég az overál+vastag takaró?

Figyelt kérdés
Esővédő van a babakocsihoz ha esne az eső vagy a hó.

2013. aug. 27. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem. De lányom egyébként is jól viszeli a hideget.
2013. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk járt a babakocsihoz, de nem bántam , mert nem volt kocsink az ovi meg 2 km-re van tőlünk, szóval amikor volt az a jó kis havazás meg baromi hideg, örültem hogy az még védte , mint egy szélfogó. ha te csak kiviszed sétálni és nem 40-50 percet töltesz kint vele akkor nem kell, illetve ha nincs baromi hideg, de nem muszáj csak szerintem jó!
2013. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Enyém ilyen korában sokszor kiszállt és a koszos cipőjével visszaszállt utána a kocsiba, így nem raktam rá soha a lábzsákot se és mást se.

Mivel rajta volt az overáll, nem fázott.

Ha nem szállogat ki a gyerek és sokat mentek kifejezetten sétálni, úgy hogy csak te sétálsz, ő meg ül vagy alszik, akkor jó a lábzsák, amúgy felesleges.

2013. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van a babakocsinkhoz, de megmondom őszintén ennyi idősen már a babakocsit sem használtuk, csak ha egyedül mentem a gyerekkel vásárolni, ha apával együtt megyünk valahová, akkor nem is viszünk babakocsit, ha elfárad felül apa nyakába.

És egyébként is szerintem ennyi idős gyerkőcnél már bőven elég az overáll, úgyis izeg mozog, max ha elalszik, akkor takartam be tavaly télen, meg raktam rá a lábzsákot, de akkor még csak 9-11 hónapos volt. 15 hónaposan már nem aludt babakocsiban...

Szóval szerintem elég a takaró, ha úgy alakul...

2013. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem veszek. Tavaly neki is volt, akkor mégpici volt, de azóta lecseréltük a babakocsit egy sportbabakocsira.
2013. aug. 27. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ennyi idősen már nagyon ritkán használtuk a babakocsit, de szerintem elég az overál, ha elalszik betakarod, vagy ha nagyon fúj a szél rárakod az esővédőt, az megvédi a hidegtől is!
2013. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!