Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábzsák, overál, vagy kétrésze...

Lábzsák, overál, vagy kétrészes kabát nadrág?

Figyelt kérdés

a babám most fél éves, 68-as ruhákat hord. hamarosan itt az idő, hogy téli cuccokat vegyek neki. ezerféle létezik.

van az overál ugye, ami egyben van, állítólag ezt hamar kinövi, van az amikor a kabát meg a nadrág az külön van, és van ez a lábzsák vagy bundazsák nevű képződmény, amivel elvileg a babakocsit kell kibélelni. sportkocsit használunk.

ti melyiket javasoljátok? én egyelőre lábzsák/bundazsák + kétrészes kabát-nadrág variációban gondolkodom, de félek, hogy a kocsiban a bundazsákban nem fogja magát jól érezni "bezárva" a babám. egyáltalán ilyen pici (74) méretben fogok tudni venni kétrészes kabátos kertésznadrágos téli garnitúrát? ti hogy oldottátok ezt meg? nem szeretnék felesleges dolgokat venni, felesleges költségekbe verni magam, viszont azt se szeretném, hogy a babám megfázzon. sose volt még beteg, ezt nem szeretném megtörni. :) köszi a segítséget.

márciusi baba, akkor még nem nagyon mászkáltunk vele, és megoldottuk egy jó meleg pólyával, tehát a téli ruhatár gyakorlatilag üres.


2009. szept. 18. 08:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a 2 része overáll,kantáros nacival a jó megoldás:)

2009. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Az en babam most 4hos,68as ruhakat hord szinten,en bundazsakot veszek neki telre + teli kis kabatot
2009. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sztem egyrészest (overált) vegyél.Olyan babának,aki még nem megy sokkal praktikusabb.Pl.ha vásárolni mész vele,elég csak lehúzni a zippzárt,és már nem is izzad bele(a kezét lábát is ki tudod venni belőle),és sokkal könnyebb ráadni(végül is csak ráfekteted,és beleteszed a babát).Ez a 2 részesről nem mondható el.Az én kisfiam május elejei(2008)és én 2 féle overált vettem tavaly(74-es méretben,egész télre elég volt):az egyik plüss volt(ősszel és kora tavasszal hordta),a másik kifejezetten a téli,vastag.A C&A-ban vettem,nem volt extrémül drága(és a tesz-veszen elég gyorsan el is tudtam adni)2 gyerekes anyuka
2009. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

azért nem vagyok biztos az egyrészesben, mert az oké, hogy még most nem megy, mert csak féléves, de ahogy elnézem, lehet 3 hónap múlva már menni fog, és akkor dobhatom ki az egyrészest. meg azért nem vagyok biztos az egyrészesben, mert sokat pakoljuk át a gyereket a kocsiba, ahol viszont jó a fűtés. ha kétrészes a cucc, akkor elég, ha csak lekapom a kabátot róla, és a pulcsiban meg a kantáros nadrágban elvan... na meg hát 3 honap mulva akár már el is indulhat, és akkor meg még csak december/január lesz, nem szeretnék újat venni.

csak nem tudom, lehet-e kapni két részest 74-es méretben. akkor a kocsiba szerelhető bundazsákról egyöntetűen jó véleménnyel vagytok? :)

2009. szept. 18. 09:10
 5/25 A kérdező kommentje:
ja, a C&A-ba még van egy felezős kuponom októberben felhasználhatom :)
2009. szept. 18. 09:11
 6/25 anonim ***** válasza:

Enyém szintrén 6 honapos.

Én ugy oldottam meg hogy vettem egy olcso,viszont vastag dzsekit neki,alul egyértelmü hogy lesz rajta harisnyanadràg,nadràg,zokni,plussz meleg cipö (az a plüss anyagu)

Ez rövid sétàkra,àtugrok aboltba...levegözésre böven elég lesz.

Viszont ha hosszabb ideig leszek vele kinnt,és csipös is az idö én veszek plussz egy overàllt.A babakocsimba meg ajàndékba kaptam ilyen bàrànygyapjut,nem tudoom ismeritek-e azt kell bele teriteni,hihettlen hogy melegit.

Tudom most 3 verziot soroltam fel,de én mind a hàrmat elkövetem.

2009. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

[link]

ezt néztem ki, ez az, ami igazán tetszene, elég drága, de én is remélem el tudom később adni, vagy ilyesmi. állítólag a gyapjúba nem melegszik bele, de ha nagy a hideg, akkor viszont melegen tartja. még abban sem vagyok biztos, hogy belemenne-e a kocsimba, giordani 3per8 sportkocsiba akarom belerakni, aminek elég szűk a felső része. mondjuk ez így is úgy is probléma lesz, ha overál, ha bundazsák, ha kiskabát, tök mindegy.

2009. szept. 18. 09:21
 8/25 A kérdező kommentje:

lehet én is megveszem a bundazsákot meg egy olcsóbb kabátot, aztán meg ha kevés lesz, akkor kibővítem egy overállal majd akkor, amikor itt lesz az ideje. persze titokban reménykedem, hogy a bundazsák mellé még a c&a-ban olcsón kifogok egy kétrészes kabátos garnitúrát :))


köszönöm szépen a segítségeteket!

2009. szept. 18. 09:22
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem most fél éves a babám, de én szerintem 2 részest fogok venni, úgy olvastam, hogy a sielősek jó minőségűek, azaz kantáros naci + dzseki, orkán vizálló ilyesmi anyagból. Szerintem azt gondold végig, merre fogtok járni, és milyen mozgásokat tud majd addigra a babád :)
2009. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
szerintem jól gondolod. és te is veszel bundazsákot, vagy feleslegesnek tartod? én csak azért gondoltam rá, mert utálja, ha sok cucc van rajta, és inkább öltöztetem nem annyira rétegesen, viszont ez melegítené ez a cucc.
2009. szept. 18. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!