Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok egy babakocsit?

Ajánlanátok egy babakocsit?

Figyelt kérdés

Eddig kölcsön kocsink volt és nemrégiben vettem egy zapp xtrat, ami elég a 14 hónapos lányomnak. A kölcsön kocsit most vissza kell adnunk, mert a barátnőméknél is jön a baba. Én most várom a második babámat és szeretnénk venni egy többfunkciós kocsit, amihez van mózes is. Strapabíró, erős kocsi kellene, mindegy hogy 3 vagy 4 kerekű. Boogypodot csatolnék rá, az egy testvérülés, ezért kellene erős vázú.


Újat szeretnék és nem félmillióért. :) Az lenne a legjobb, ha minél kisebbre lehetne csukni, persze nyilván, ami erős kocsi, nem lesz esernyőre csukható...


Nektek melyik vált be?


4 gyermeket tervezünk, szóval sok babát ki kellene szolgálnia.


Stokke kizárt, nagyon nem tetszik. :S


2013. szept. 12. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A Buggypodod megvan már? Vagy most tervezel venni?

Stokkéra nem is tudnád csatlakoztatni.


Erősebb vázú kocsit nézz, aminek a hosszanti oszlopai vastagabbak, mert a kisebb bilincsnek (51cm-es) is kell az anyag. Szerintem az Anmar Hilux jó lehet, elég vastagok az oszlopok a keresztrúd alá betehető a bilincs, mielőtt kezdődik a bevásárlókosár tartója.


Nekem Dorjan Danny Sporthoz van rögzítve a Buggypodom, jól működik, de kellett a férjem ügyessége a felszereléshez.

2013. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt a Buggypod kompatibilitási lista. Bár nem teljes, de lehet belőle szemezgetni:


[link]

2013. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Újra előző vagyok!:)

Esetleg nézd meg a Baby Jogger City Selectet. Nem túl olcsó, főleg, ha mindent megveszel hozzá, de bővíthető pótüléssel. Ha netalántán ikrek is lesznek a gyerkőcök között, és egy babakocsis nagyobb tesó, akkor se leszel meglőve, mert a Buggypod is csatlakoztatható hozzá.

Hasonló megoldású a Britax Dual (Buggypod nem tudom, hogy csatlakoztatható-e) is, csak ott hátul lent van a pótülés.

2013. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Húú nagyon köszönöm a segítséget! Ez a lista nem is tudtam, hogy létezik. A két márkát nem ismertem, amit írtál, de a britax b dualt igen. Holnap megyünk megnézni. Nagyon tetszik az is.


Egyébként még nincs meg a boogypod, szóval még keresem az igazit... :D


Köszönöm még egyszer, utána nézek az általad említett kocsiknak is. A boogypoddal csak annyi a bibi, hogy széles a kocsi vele, a britaxot még nem láttam élőben, nem tudom, kényelmes-e az alsó ülés és megmaradna-e benne a lányom. Persze csak akkor kell majd, ha elfárad, mert elég jövős- menősek vagyunk.


Köszi a segítséget!

2013. szept. 12. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


nekünk ilyen kocsink van ,bármilyen terepen elmegy nagy hóban is toltam már msodikbabánkat szolgálja ki ,de enki nem mondaná meg róla:)barátnőmék tanácsára vettük akinél 4.!!!gyerek használja és eladható állapotban van ezek után is!nagyon ajánlom jó kis kocsi!árban is megfizethető!


[link]

2013. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!