100. 000 Ft alatti 3in1 babakocsit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Novemberi baba lesz az első, de több gyerek a terv, úgyhogy használtat nem szeretnék.

Többnyire aszfalton használnám, ritkábban terepen. Lépcsőn cipelni max. félemeletig kéne. Szeretném összecsukva egy közepes kocsiba gyömöszölni.

Bármilyen hozzászólást szívesen várok, akár olyat is, hogy mire figyeljek, vagy milyet NE vegyek semmiképp.

Az Espiro Vector Air 3:1 tetszett nekem, az még épp beleférne a költségvetésbe, de azt mondják nagyon kicsi. A masszívnak tűnő viszonylag olcsó lengyelekről meg szinte csak rossz a vélemény.

Nagyon elveszettnek érzem most magam, akkora a kínálat.


2013. aug. 26. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Mi egy szimpla Vajper babakocsival megúsztuk 35.000Ft-ért. Strapabíró, erős vázú.
2013. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz az újhoz, akkor egy ilyen remek választás lehet. Nekem csak a sport része van, de rendszeresen fuvarozok vele két gyereket, egy 17 hónapost, és a 3 és fél éves tesóját, aki a tesófellépőn áll. De múltkor például mindkettő bent ült a kocsiban. Nekem mondjuk ez a szín nem tetszik, de hirtelen ilyet találtam.


[link]

2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most látom hogy használtat nem szeretnél. Amúgy én használtan vettem a PP-t, tökéletes állapotban.
2013. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az Espiro Atlantic-ot. Az nagyobb mint a Vector, igaz súlyra és mértere is nagyobb. Szerintem jó kocsi, nem gagyi kategória.
2013. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azért nem akarok használtat, mert ha már használták mondjuk 2 gyereknél, még 2-3 gyereket nem valószínű, hogy kibír.

Peg Pregora valaki mondta, hogy nagyon szarok a kerekei, nem éri meg az árát.

2013. aug. 26. 17:29
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapja van Peg Perego Pliko P3-am (csak a sportrész),semmi baj nincs a kerekeivel és szuper babakocsi.
2013. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hauck malibu
2013. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nekünk espiro atlanticuunk van.épp hogy 100.000ft alatt van,remélem tudtam segíteni,mi imádjuk:)

[link]

2013. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

és ezt a babakocsit ajánlanám(nem ebben a színben,csak ezt találtam meg) még,húgom babájának ilyen volt,szerették.

[link]

2013. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

esetleg ez a típus [link]


baba nemét tudjátok már amúgy?:)

2013. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!