Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Esernyőre csukható babakocsi...

Esernyőre csukható babakocsi olcsón?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy 2,5 éves kislányomnak vennem kell egy esernyő babakocsit, mert muszáj lesz sietnünk az oviba a tesóért. Mindenképpen használtat vennék, de tanácstalan vagyok. Szerintetek a Hauck vagy a Touragoo jó márka? Vagy mást tudtok ajánlani?
2013. szept. 16. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk Touragoo van, nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon jó befektetés volt, mi újonnan vettük a Brendonban, épp volt rá magazin kupon, így 4800 ft volt. Erős, strapabíró, mivel épp várandós vagyok, minden csomagot rápakolok, plusz én is rá tudok kényelmesen támaszkodni, ha fáradok. Mindenkinek ajánlom. Nekünk ilyen van:

[link]

2013. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!