Ez a babakocsi tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a babakocsit néztem ki 10 hónapos kislányomnak.

1 szobás lakásban lakunk tavaszig, így nem férünk a mózestöl meg a bébihordótól, ezért eladnám a 3:1 babakocsinkat (nem voltam megelégedve vele amúgy sem).

Télre fogok bele venni lábzsákot is.



2013. szept. 11. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Nincs karfa hozzá. Gyenge kocsi
2013. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik ajánlana jobbat? Nem alszik egyáltalán a babakocsiba, csak arra használjuk, hogy boltig, postáig elmegyünk. Kicsire összecsukhatót keresek mert daewoo matizunk van.
2013. szept. 11. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A karfa tényleg jó lenne. Nekem a Hauck-ok tetszenek, de kicsit erősebb kerekűt nézz! Tudod, hó, latyak, megszülsz, míg odébb tolod !
2013. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk quinny zappunk van és mellette még 2 babakocsink, örököltünk is. Az én lányomnak nem hiányzik a a karfa, mindenki más.


Írnál keretet, mennyiért ajánljunk?

2013. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem sem lényeg a karfa mert ha rendesen be van kötve nem tud előre hajolni a karfához, meg nem szeretem ha nincs bekötve a vállánál és a gyerek a karfán fekve meg rádőlve utazik.

Keret olyan 30 ezer max.

2013. szept. 11. 11:11
 6/8 A kérdező kommentje:

Már úgyis csak pár hónapot használnánk mert elindult a kislányom.

Tavasszal és nyáron már sétálunk bőven, ha hosszabb utat teszek vele akkor azért még beleteszem.

2013. szept. 11. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra acélra, amire szeretnéntek használni szerintem tökéletes - bár ár-érték arányban szerintem drága. Nekünk top rieder sport babakocsink van, szerintem ugyanarra a célra tökéletes, de fele ennyibe kerül ( és még karfa is van hozzá :)) Nem tudom mire értik, hogy gyenge kocsi, én 2 éves lányommal egész nyáron kirándulásokkor használtun( kavicson, strandon...) semmi gond a kerekeivel, stabil babakocsi.
2013. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jégtánc ***** válasza:
[link] Nekünk ilyen a másik babakocsink,abszolút megvagyunk vele elégedve.
2013. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!