Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót (kengurut)...

Milyen hordozót (kengurut) ajánlanátok 9 kiló feletti gyerekhez?

Figyelt kérdés
Ami azért nem olyan húzós árú.
2013. okt. 3. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

ne kengurut vegyél,az ortopédiailag egészségtelen. mei-tai a legjobb nektek, vagy valamilyen csatos hordozó. mennyi a keret? ez a legolcsóbb,én is nagyon szemezek vel,szépek,de kaptunk egy rondát használtan,így apa leszavazta a vásárlást :(

[link]


a következő árkategória,ami már márkás, az a lilliputi, de az már a többszöröse. gremesék is csúcsszuperek már, illetve a teteje a manduca számomra,de az már horror áron van :(

2013. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mei tai-t vettem 5000 ft-ért újan, nagyon szeretem.

Használtan szereztem egy Lilliputi csatost, az is szuper.

Kengurut ne vegyél, az egészségtelen!

2013. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most találtam egy hordozó kölcsönzőt, szerintem kipróbáljuk egy hétre, hogy beválik-e, ha igen, akkor szerintem beruházok egy drágábba, aztán majd eladom, mert ahogy észrevettem van rá kereslet.

Akkor megnézem a liliputi és a gremse csatost. Nem gondoltam, hogy a manduca olyan jó, az sok van a kölcsönzőben.

2013. okt. 4. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
vaterán beco és ergo baby hamisítványok egész jó áron vannak már ;)
2013. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!