Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen sportot ajanlanatok?...

Milyen sportot ajanlanatok? Szeretnek egy sportot versenyszeruen uzni (komolyan, nagy kaliberu versenyekig is eljutni! 16 eves vagyok,165 cm magas es 58 kilo.

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Sakkozást ajánlom.
2012. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem rendelkezek megfelelo fizikai eronlettel a sakkozashoz :(
2012. okt. 11. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Amihez kedved hiába mondom azt hogy kezd el úszni ha nem szereted vagy ha környéken nincs uszoda. Először nézzél szét milyen lehetőség van felétek ha valami megtetszik akkor kezd el azt.Ilyen egyszerű
2012. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Foci vagy kezdj el gyúrogatni, mert elég vékony vagy.
2012. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vékony? Pont akartam mondani neki hogy futnia kéne mert elég dagadt. Azt elkezdhetnéd. Ha budapesti vagy szívesen segítek ingyen. Nekem van egy edzésmunkám amivel elég szépen haladok, komolyabb eredményeket is elértem már.
2012. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5/5 dagadt? hát te idióta vagy.. 58 kiló szerintem ponthogy vékony... Nemtudom mit jelent nálad a vékony ha ő dagadt! Anorexiásokat nemkeresnek!
2012. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 asdfghjklpoiuztre válasza:
Kezdj el lovagolni!
2020. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!