Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Quinny...

Mi a véleményetek a Quinny Zapp babakocsiról?

Figyelt kérdés

#hzzhzh
2013. okt. 10. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol akarod használni:) Nekem nagyon tetszik (nem próbáltam még), de nem biztos hogy megvenném! Kicsik a kerekei. Minden kocsit nehéz hóban tolni, de ezt szerintem, ha a kerekeiből indulok ki akkor extra nehéz! És szerintem terepre sem való pont emiatt. Amugy tetszik... :)
2013. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem Quinny Freestyle 3XL van, jó nagyok a kerekei, nagyon kényelmesnek tartom, meg vagyok vele elégedve
2013. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nagyon könnyű tolni, viszont jön a tél és nem biztos, hogy elmegy a hóban, de ez csak az én véleményem
2013. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, de csak "plázázós" kocsinak használom, illetve ha elszaladok a boltba. Hosszabb sétákra a nagy, háromkerekű terepjáróval megyünk. Amúgy nagyon jó a Zapp, könnyű tolni, jól fordul, de megpakolni nem lehet, ha ráakasztasz egy nehezebb szatyrot a tolókarra, simán felborul. Tényleg csak arra való, hogy szaladgálj vele.
2013. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az van. Kirándulásra is vittem már, de hóban is elmegy. Nyilván nem annyira mint egy nagy, felfújhatós kerekű. Én budapesti vagyok, itt tökéletesen megfelel. Kicsire csukom, könnyű. Pakolni tényleg nem lehet rá nehezet. Nekem zapp xtra van, dönthető. Nincs elől karfája, sokakat ez zavar, a lányomat nem.
2013. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az van és nagyon szeretem. Viszont minden bizonnyal nincs két egyforma igény, ami nekem jó, nem biztos, hogy neked is. Mi városban lakunk, főleg bevásárolni megyek vele, jellemzően aszfalton. Nincs nagy alsó hálója, de a pakolást mégis sikerül megoldanom, mert alulra szoktam rakni a "sűrű" súlyos és inkább kisebb dolgokat, a karjára pedig a nagyobb térfogatú cuccokat zacskóstul. (ugyanis sajnos borulékony és így tudom kiegyensúlyozni. Előny a hátrányban, hogy ha fel is borul, akkor nem üti be magát a baba, mert ő fizikailag nem ér le a földre) Így akár egy nagy bevásárlásnyit is hazaviszek. Ha nagyon extrán sok cuccom lenne, akkor még egy hátizskákot is fel tudok venni, de ez általában nem szükséges. Autóban nagyon kis helyen is elfér, akár az ülés előtt is. Szintúgy a lakásban sincs útban, ezt nagyon szeretem benne. Könnyű kinyitni és összecsukni. Az, hogy nem dönthető nekem nem okozott problémát, néha még aludt is benne a kisfiam (azóta már nagyobb, úgyhogy nem alszik kocsiban) ha nehezebb terepre megyünk, akkor én eleve nem viszek babakocst, hanem hordozót használok, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg terepen nem megy olyan jól. Alapjáraton viszont könnyen irányítható, akár egy kézzel is.

Van előnye, hátránya, de azt hiszem én megint ilyen kocsit vennék, ha most kéne választani. (akár újszülöttnek is jó, tehát elejétől végig, mert autós kordozó is csatlakoztatható hozzá)

2013. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok.nagyon köszönöm hogy ennyien válaszoltatok.igazából mi mos fogunk kiköltözni angliába.oda kellene nekem babakocsi és ezt a fajtát néztem.a fiam már 2 éves.nem lenne muszáj babakocsi de biztos hogy rengeteget fogunk sétálni ezért veszek egy babakocsit kintre.még egyszer köszönöm.szép estét nektek
2013. okt. 11. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
2 évesnek tökéletes a Zapp
2013. okt. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!