Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Zapp Xtra-t szeretnék...

Quinny Zapp Xtra-t szeretnék venni használtan, de most alig van 1-1 db, az is hábás?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes még várni, ha jön a tavasz akkor talán többen fogják hirdetni?

Nekem S.O.S szükségem lenne egyre, de amik fent vannak teszvesz-en, vaterán, apródon azok már vagy elkeltek, vagy hibásak :(


estleg E-bay?

Újat nem szeretnék...


2013. márc. 20. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem jó témához írtál..
2013. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez nem egy régi modell szerintem akinek van az még nem akar rajta túladni, főleg nem olcsón...

Ebayen nézném meg. Van aki olcsón tud hazahozatni (nekem ez eddig még nem sikerült 16 ezer volt a hazahozatal egy babakocsi esetében) én mondjuk más fajtát vettem külföldről használtan, de vicces volt mert annyi volt a hazahozatal mint maga a kocsi..

2013. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

vegyél sima zapp-ot. nem tud sokkal többet az xtra,sőt nekem kifejezetten nem tetszik benne, hogy csak akkor tudod picire összecsukni, ha a belső részét kiszeded, de azzal meg a lényegét veszti el. A sima zapp-nak nem dönthető a háttámlája, de alapállapotban enyhén döntött, nekem jókat szunyókált benne a gyerkőc, ha véletlenül elaludt.

Ha viszont ragaszkodsz a dönthetőséghez, akkor vannak még quinny zapp-ra nagyon hasonlító márkák, esteleg azokat nézd meg (bertoni omega 3 ha jól emlékszem, meg mostanában a brendon honlapján is láttam egy hasonló 3 kerekes esernyőkocsit, )

2013. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
(küldtem neked egy linket :) )
2013. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Próbáld meg ezt, talán még megvan:


[link]

2013. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

ez a brendonos, csak nem jutott eszembe a neve, szintén dönthető:

[link]

2013. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a segítséget!

Azért írtam ebbe a kategóriába mert a BABÁK-Anyukái elég sok babás-mamás oldalt olvasnak, aktuális a babakocsikérdés is szerintem :)


Nekem mindenképpen dönthető támlás kell, sima Zapp-om volt.

Ismerem a babakocsit, azért is ezt szeretném.


Most Espiro Magic 4-em van, hasonló mint a Bertoni Omega, de esik szét és ezért keresek minőségi kocsit.

Mivel volt más sima Zapp-om tudom, hogy megbízható.


Az Expressz-es kocsi is elkelt már.

Persze nem 20 ezerért keresek 50-60 van rászánva....


Azért köszi mindenkinek, keresek tovább ezerrel...

2013. márc. 20. 11:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen, hiszen igyekeztünk mindannyian.
2013. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 es vagyok ha 50-60 van rászánva akkor nem jó ami a vaterán van? Bár csak fekete meg piros van belőle azt hiszem de ha nem ragaszkodsz más színhez akkor esetleg? Azt hiszem az vhogy 49 ezer ft körül van.
2013. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jófogáson én most 3db-ot láttam xtra2-be 63.000 és 65.000ft körül.

Szólja ha sikerült ott. Én is olyat szeretnék, de én új xtra2-re gyűjtök. :)

2016. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!