Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Mamba vagy Maxi...

ABC Design Mamba vagy Maxi Cosi Mura 4?

Figyelt kérdés
Érvek, ellenérvek, tapasztalatok:) Köszi!
2013. okt. 10. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mamba, ha szempont a súly (ha kell emelni, lépcsőzni vele bárhol).
2013. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kocsi vásárlás előtt állunk, sok boltban voltunk és rengeteg típust kipróbáltunk. Képekről nagyon tetszett mindkét kocsi, aztán kipróbáltuk őket. A Mamba nagyon jó, masszív, az elemek cserélgetése is elég könnyű, viszont nekem nehéz volt a váz összecsukása, némelyiknél nem is tudtam. A Maxi Cosi Mura 4 nagyon pofás és iszonyatosan tetszett, de az anyaga irritálta a kezem így arról gyorsan lemondtam, és drágább is volt, ennél a mózest és hordozót is plusszba meg kell venni, az még 100.000 Ft.

Szerintem van mindkettőnél jobb, de leginkább attól függ, hogy hol akarod használni,milyen terepen, milyen idős babának lesz, kell e cipelned.. stb.

2013. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fontos a súly akkor mindenképpen az Abc.Ha nem szempont akkor a Mura. En is gondolkoztam a muran de nekem nagyon nehéz lenne a 2. emeletre felcipelni. Az Abc design cobra es mamba kocsija könnyű , jó minőségű. Kerekei is nagyok, télen ez hadznos6.Én végül casualplay kudu mellett döntöttem, mert az kicsit könnyebb, de masszívabb es sokkal szebb is.Igaz ,hogy drágább is, de muranal

l nem drágább a szett ,ha jól emlékszem.

2013. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A mura kiesett végül, túl nehéznek ítéltem:) Van esetleg javaslat, márkás, közép árfekvésű kocsira, kertes házas övezetben használnám, néha kocsi csomijába is be kell férjen. Köszi!
2013. nov. 8. 00:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Graco Evo-t ajánlanám! Kicsi, könnyű, egy kézzel összecsukható, az elemeket könnyű cserélni , fel/le venni. Hátránya, hogy nem lehet a tolókar szögét, hosszát állítani ( ha ez szempont).
2013. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!