Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet megdönteni a babakocsiülést a babának?

Figyelt kérdés
Hátán fekve újabban sír, feszeng. Talán unatkozik és nézelődne de nem lát ki. 10 hetes. 45 fokban megengedett, vagy gerincferdülést okoz?
2013. okt. 19. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
még korai. inkább próbáld ki aa hordozó kendőt ha nem tetszik neki a kocsi.
2013. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ülést még nem dönteném meg, mert legalábbis a miénk nem volt annyira kipárnázott, mint a szűkítővel a hordozó és csúszkált benne, ami tényleg nem jó! Nálunk is volt ilyen időszak, rövidebb sétára a hordozóban vittem párszor. Azután ismét kipróbáltuk a fekvő kocsit és újra működött!
2013. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hordozót kipróbáltam - hát, ha lehet még rosszabb. Babazsákunk van - vagy babaerszény, ki hogy nevezi. Kénytelen voltam ölben hazahozni ... :(
2013. okt. 19. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott ilyen korban még..

Legalább 5 hósig vízszintesen kellene feküdnie...addig ugyanis a gerinc nem elég erős..Akár későbbi gerincferdülése is lehet

Ha tényleg unatkozik akkor vegyél kengurut,mei tai t

2013. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is csak a hordozás vált be, pedig a babakocsira költöttük a legtöbbet, de a mózeskosarat mai napig (4 hónapos) utálja, mert nem lát ki belőle. Ha fák alatt megyünk, vagy valakivel leállok beszélgetni, akkor elvan, mert van érdekes látnivaló (levelek, idegen emberek), de amúgy utálja.


Viszont hordozva nézelődik és tök jól elvan, ha megunta akkor pedig szépen elalszik... én a helyedben tennék még egy próbát kendővel, vagy más hordozóval (kölcsönözni is lehet).

2013. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tennél alá valamit, amivel egy picit kintebb emeled a mózesből? Vagy aggatnál fel neki lógó játékokat. Esteleg menet közben cserélnéd azokat? Enyém is hamar nézelődni akart. Van autósülésetek? Esetleg azt rátenni a babakocsira rövidebb sétákhoz?
2013. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!