Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekülés 9-18 vagy 0-18ast...

Gyerekülés 9-18 vagy 0-18ast útközben állítgatjátok ha elaludt a baba? 2 féle ülésünk is volt és egyiket se tudtam menetközben hátranyúlva megdönteni.

Figyelt kérdés
Harmadik babámnak már vmi olyat szeretnék, ami könnyebben kezelhető etéren.
2012. jún. 28. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel a férjem vezet olyankor, így én simán hátra tudok nyúlni. Amúgy ha egyedül mennénk hosszú útra, akkor meg meg lehet állni addig, amíg az ember megdönti az ülést.
2012. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 0-18 -as ülésünk van, és simán hátranyúlok, és megdöntöm, ráéreztem arra, hogy hogy kell, azóta simán megy.
2012. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Eleve enyhén döntve van, így még remekül kilát, de ha bealszik, nem kényelmetlen neki.

Azért van így kezdetektől az ülés állítva, mert nálunk tuti biztos, hogy indulástól számítva 2 perc múlva már hortyog is. Nem kell menet közben bajlódni.

2012. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Cardin PS288-as ülésünk van amit menet közben is tudsz állítani akkor is ha te vezetsz. Elől középen van a kar nagyon könnyű dönteni.
2012. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1es és 2 es milyen ülésetek van? Én is úgy értettem hogy az anyósülésről hátranyúlva állítani, nem úgy hogy én vezetés közben.

Köszönöm amúgy!!

2012. jún. 28. 22:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az anyósülés mögött van az ülése, mert ha egyedül megyek vele, akkor semmit nem látok belőle. Ha pl. megállok egy piros lámpánál, fél mp alatt meg tudom dönteni az ülést. (maxi cosi tobi)
2012. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Maxi cosi priori.

Menet közben simán meg lehet dönteni, egy mozdulat, nagyon könnyen fektethető, ültethető.

2012. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mint az utolsónak, könnyű dönteni, simán félkézzel, hátranyúlva.
2012. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk BeSafe ülésünk van, amennyire drága, annyira nem könnyű dönteni. Amúgy nagyon jó ülés, de ez az egy hibája van sajnos. :(
2012. jún. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na akkor lehet ez dönti el a kérdést...Bébé Confort Axis és a Maxi Cosi között gondolkoztam, de a Bébé confort ugyan kifordítható viszont barátnőmék múltkor kölcsönadták az övéket és hát nem tudom lehet én vagyok az ügyetelen de nekem nem ment a döntögetése útközben...:(

Köszönöm a válaszokat!!

2012. jún. 29. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!