Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link] Html
2013. okt. 25. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A keresett oldal nem található.
2013. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] remélem most beadja
2013. okt. 25. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha cipelned kell sokat, illetve jó utakon akarod használni akkor tökéletes.
2013. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát jó utak hol vannak? =D amúgy városban való közlekedésre kell és hát mint tudjuk a járdák nem éppen tökéletesek,viszont cipelni azt kellene szóval ezért is tetszett meg de pl-ul menyire stabil nem dől el mennyire kényelmes egy nagyobb babának?
2013. okt. 25. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy olyan bababoltba, ahol meg tudod nézegetni, tologatni és ha tetszik rendeld meg innen.
2013. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom, az oldalon éppen nem rendelhető.


De én is azt tudom tanácsolni, amit az előző válaszoló. Bababoltban próbálj ki egy ilyet vagy valami nagyon hasonlót.

Bele voltam szeretve egy babakocsiba, csak kép alapján. Aztán mikor kipróbáltam a boltban, kiderült, hogy nehéz, nehezen irányítható, borzasztó kényelmetlen használni. Úgyhogy még jó, hogy nem vettem meg előtte.

2013. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!