Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a vélemény erről a babakocs...

Mi a vélemény erről a babakocsiról? Azt írja újszülött kortól is használható de csak 175 fokig döntető. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 1. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez is olyan [link]
2013. júl. 1. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen babakocsim van.

Beleraknék újszülöttet, teljesen ledönthető.

5 fok nem számít.

Jó kis kocsi, nem bánod meg, ha ilyet veszel.

2013. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Design babakocsink van, ami szintén eddig dönthető. Ugyan már 5 hónapos volt a lányom, mikor vettük neki, de ha születik kistesó, én nyugodt szívvel bele fogom rakni már kezdettől fogva, ennyi nem számít, maximum kiegyenlítem egy pléddel, ha úgy látom, de szerintem azt sem kell. Pár hónap után pedig mér egyébként is feljebb lehet őket ültetni, mert szeretnek kilátni.
2013. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Újszülöttnek tényleg nem rossz? Olyan fura nekem hogy nincs mózes meg semmi. Lányom vízszinti volt fektetve, bár nem is látom magam előtt mennyi lehet az az 5 fok mennyire nagy vagy nem nagy. :S
2013. júl. 1. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Van hozzá lábzsák, tehát téliestíhető. De ha nyáron születik a baba, akkor meg anélkül is teljesen tökéletes, legalább jár a levegő a nagy melegben
2013. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

3 gyerekem van, én bele mernék rakni újszülöttet ebbe a kocsiba.

Nincs mózes, de így is bele lehet rakni, nem esik ki vagy ilyesmi. Be kell kötni a babát.

Klassz kocsi tényleg

2013. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!