Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol lehet venni vagy rendelni...

Hol lehet venni vagy rendelni a neten ilyen "baba az autóban" típusú táblát? Matricát vagy akár plüsst az autóba?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tescoban vettük. Micimackós, "baby on board" feliratú , tappancsos tábla. Bármikor levehető, csak akkor tesszük fel, ha tényleg van gyerek a kocsiban.
2013. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tescoban láttam ilyen matricát.

Szülés után is kapsz csomagot, abban is volt ilyen matrica.

2013. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zabmester ***** válasza:
Most próbáltam keresni, de érdekes, mindenhol csak ilyen egyedi matricák vannak. Mondjuk olyat rengeteg helyen tudsz rendelni, ha beírod a gugliba, hogy autós baba matrica. Viszont találtam ilyen igazi régit, ami még a mi gyerekkorunkban volt, ha lenne kocsim, én ezt tuti megvenném: [link] Mondjuk nekem ezek a régiek sokkal jobban tetszenek :)
2013. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesco, Brendon.
2013. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A miénk brendonos, tapadókorongos. De az istenért sem akart fenn maradni a szélvédőn.
2013. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!