Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülöttet kocsiba hova...

Újszülöttet kocsiba hova kössünk be, mikor hazahozzuk?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy anyósülésre kellene, menetiránynak háttal. A kocsiban, amivel hazahozzuk, van légzsák és nem tudjuk kikapcsolni. Hova kössük be? Hol a legbiztonságosabb neki? Van jogsim 10 éve, de ilyesmire nem emlékszem, hogy tanultuk volna, tanácstalan vagyok, nem akarok rosszat tenni, a legnagyobb biztonságra törekednénk (budapesti forgalom).
2013. okt. 30. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagy és légzsákos az autó akkor oda be ne kösd melléd nem szabad!

Hátra de inkább ne mögéd hanem a másik oldalra mert úgy könnyeben hátra nyúlsz hozzá, még úgyis olyan pici hogy aludni fog:)

Ha nem egyedül vagy akkor is hátra és ülj mellé:)vagy kérj meg valakit hogy vigyenek haza:)

2013. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férjem vezet, én a babával leszek, hátul, mert én sem merném bekötni előre a légzsákhoz. :) melyik a biztonságosabb, a vezető mögötti hátsó ülés vagy az anyósülés mögötti?
2013. okt. 30. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyósülés mögött, te pedig mellette. Nem száguldozni kell, szép lassan menni. Máskor is fogtok vele közlekedni :)
2013. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen mi az anyós ülés mögé kötöttük :) pl nekünk nem fért el kényelmesen a vezető ülés mögé mert akkor meg a férjemnek nem volt kényelmes az ülés!

A mai napig ott van a sport ülési is:)

2013. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Nagyon izgalmas, hogy milyen lesz hazahozni, szeretném biztonságban tudni. Érdekes, hogy megváltozik az ember hozzáállása a baba miatt, pedig még nem is tartjuk a kezünkben. :) Jobban félek a koccanásoktól is, korábban ilyesmi meg sem fordult a fejemben. De tuti megőrülnék, ha bármi baja esne útközben. Már most paramami vagyok, tudom :) Köszi mégegyszer! :)
2013. okt. 30. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól bekötött, méretének megfelelô hordozóban teljes biztonságban van q baba. Hátsó ülésre kötve, természetesen...

Én koccantam már babával a fedélzeten. Ülésben volt, semmi baja nem lett, gyakorlatilag észre sem vette.

No para! Ülés, hordozó legyen mindig, és akárhogy sír, ne vedd ki menet közben! Inkább akkor álljatok meg kicsit, ha sír.

Boldog babázást!

2013. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!