Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Espiro Vector Pro vagy Espiro...

Espiro Vector Pro vagy Espiro Atlantic Air?

Figyelt kérdés
Fontos szempont nálunk, hogy viszonylag magasan üljön a baba, a pro-t már láttam élőben, de a másikat sajnos még nem. Az Atlanticnak megfordítható a sportrésze vagy csak kifelé tud nézni benne a baba? A hordozó nem számít, ill. Maxi Cosink van, azt tenném rá adapterrel, lehet egyáltalán?

2013. okt. 30. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Atlantic van, nagyon szeretem.

A mózese jó magasan van, a többi babakocsihoz képest, ezt is szeretem benne, és jó nagy is, vastag szivacs van alatta, babám jókat alszik benne, nemcsak séta alatt.

A sport részét még nem használjuk, de már rápróbáltam, egy irányból megy rá. Nekünk ez nem probléma. Ez is jó nagy, szinte még az 5 éves fiam is beleférne. Fokozatmentesen dönthető, ahogy akarod. Jól téliesíthető.

A hordozó részéhez nem tudok hozzászólni, mi azzal nem használtuk még.

Egy hátránya van, ami nekünk nem az, hogy jó nagy :-)

2013. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A méret nálunk nem szempont, mert kertes házban lakunk és nem BKV-zom babakocsival. Az viszont nagy jár, hogy nem lehet megfordítani az ülést :(
2013. okt. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!