Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro babakocsik közül ki...

Évané kérdése:

Espiro babakocsik közül ki melyiket tartja jobbnak illetve melyik vált be? Atlantic Air, Vector Air vagy Vector Pro?

Figyelt kérdés

Eddig a Vector Air mellett voksoltam, és a Vector Pro plusz 20-ért nem győzött meg arról, hogy azt vegyem meg. Ami plusz lett volna benne, az a 2 helyett 4 felfújható kerék, de nem győzött meg, pláne, hogy a fő szempont az, hogy könnyű legyen a kocsi. 1kg-val nehezebb a Vector Air-nél, de nem látok semmi olyat, amiért mégis azt érné meg megvenni.

Most viszont elgondolkoztatott az Atlantic Air. Nagyobb bevásárlókosár, mint a Vector Air-nek és a sportrész döntésénél nem áll égnek a baba lába. Valamint nagyobb a mózes rész, ami talán azért lenne jobb, mert a családban nagy babák voltak és amúgyis téli baba lesz, sok ruhával ilyen időszakban. Volt aki emiatt negatívan ítélte meg a Vector Air-t Igaz, hogy 2 kg-val nehezebb az Atlantic Air a Vector Air-nél, viszont lehet, hogy jobb, hogy mind a 4 kereke feljfújható. És emiatt nem kerül drágábba, mint a Vector Pro. Biztos van más előnyös tulajdonsága is a Pro-nak, de eddig nem jöttem rá, hogy mi az, ami nekem számítana is. Az Atlantic alapból nagyobb mózese és bevásárlókosara és kedvezőbb ára eddig meggyőzőbb. Szerintetek is jobb lenne inkább az Atlantic Air? Vagy mondjuk strapább lenne a Vector Air vagy esetleg a Pro? Már annyira nem tudom, hogy mit áldozzak be miért...

Véleményekeket szívesen várok, pro és kontrát is.:)



2012. szept. 19. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi nekünk is Vector Air van :) Én imádom úgy , ahogy a bébi is :) Az én babám Februárba született szóval télen , és simán belefért sok ruhával a mózeskosárba amibe hatalmasakat tudott aludni , nagyon könnyen tolható még hóba is , és egyel talán nem baj , hogy a kerekei nem felfújhatók , mert ez legalább nem lyukadt ki és leseereszttet. Majd Áprilisba elkezdtük használni a sport részt ami szintén dönthető így ebbe is hatalmasakat alszik még a mai napig a sport rész teljesen víszíntesig dönthető a lábrész 3 fokozatban álíthattó szuper babakocsi :) Tud benne a mózesbe aludni elfér benne normálisan a sport rész is kénylemes ha aludni , ha ülni , ha pedig csak félig ülni benne a baba . Plusz ami még jó volt , hogy a babahordozó is csalakoztatható a vázhoz , így ha boltba megyek vagy valahova csak kikapom a kocsiból rárakom a vázra és már indulok is . Én tiszta szívemből ajánlom tuti babakocsi !!

2012. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Vector air van. Nagyon szeretem. 4hónapos most a kisfiam, 6,5kg még mindig a mózest használjuk, kényelmesen alszik benne hason. A másik kettőt nem ismerem, arról nem tudok mit mondani...
2012. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vector air van. Nagyon szeretem. Kisfiam másfél éves, de még mindig imádja. A rakodóhely nagyon kicsi, de máshogy megoldottam a pakolást. Ennyi hátránya van csak amúgy a babakocsinak. Könnyű súlyú, egyszerű összecsukás.
2012. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekünk Vector Pro-nk van, és nagyon-nagyon szeretjük. Olyat kerestünk, amelynek mind a 4 kereke felfújható, és sok praktikus tulajdonsága van, és így találtunk erre a babakocsira.

Már 1 éve használjuk, és soha nem volt vele gond, a pici imád benne aludni, és most már a sport részt is kipróbáltuk és az is nagyon jó!

Szerintem ezzel jól járnál, de az Atlantic is egy jó babakocsi, én is néztem (de már nem is tudom miért nem azt választottuk), de beleszerettünk a Vector Pro-ba! Én ezt ajánlom!

2012. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!