Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen takarót tesztek télen...

Milyen takarót tesztek télen a babakocsiba a Babára és alá?

Figyelt kérdés
Januárban érkezik a Babám és elkezdtem megvenni a kis dolgait. Szeretnék olyan plédet és/vagy takarót venni, amit csak a babakocsiban használunk. Tanácstalan vagyok abban, hogy pléd vagy valami finom töltött babatakaró legyen és , hogy egyáltalán mennyi menjen alá és fölé. Természetesen jól beöltöztetem. Vettem már vastag overált és még akkor alá is megy ruci. :) Akinek van tapasztalata segítene ebben?? Érdekel minden!! :) Köszönöm!!!
2013. nov. 1. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Novemberi a babánk, a babakocsiba 3 hónapos koráig mózes kosárban volt, és annak az alján egy kókusz matrac volt. (ez a kókusz "matrac" kb 2cm méter) aztán erre hajtogattam egy viszonylag vékony plédet. Erre jött a baba, overálban, vagy bundazsákban, erre pedig időjárástól függően egy vastag takaró (dunyha szerű) vagy pléd (vastag pléd). Igazából nagyon változó volt mikor mit használtunk, mert időjárástól is függőt, széltől is, attól is mennyi időt töltöttünk kint, főleg aludt, de ha nem aludt akkor pl. zavarta a nagyon vastag takaró, de ha aludt akkor meg a dunyha szerű takaró alatt aludt. Szerintem az a lényeg, hogy legyen 2db vastag pléded (olyan igazán jó vastag) legalább egy overál vagy bundazsák, 2 közepesen vastag pléded, és 2db vékony pléded. Szóval legyen minden készleten, mert annyira bolond időjárások vannak mostanában. Most is ősz van és ragyogó "tavaszias" idő. Kitudja januárban milyen idő lesz, 5méter hó vagy "tűzőnap".
2013. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!