Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek...

Milyen babakocsit vegyek amelyet újszülött kórtól 3 éves korig lehet használni és elfér egy 90x80cm-es liftbe kinyitva?

Figyelt kérdés

Kb. maximum 50.000Ft-ot szánnék rá. Szeretném ha sok feltételnek megfelelne, tudom hogy nem teljesül minden de megpróbálom fontossági sorrendbe összeírni.

Elsősorban újszülött kórtól 3 éves korig használható legyen, beférjen a liftbe, télen tudjam biztonságosan használni a jelenleg 1,5 hónapos kisfiamnál,szerkezete könnyen kezelhető és strapabíró, BKV-n is könnyedén használható legyen.



2013. nov. 7. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. Nagyon szeretem. Talán az egyetlen hátránya, hogy nem lehet hozzá mózest csatlakoztatni, de nálunk ez nem okozott problémát. Kicsi, stabil, fél kézzel irányítható, és befér a liftbe, egy helyben megfordul, kicsire összecsukható. Én 3 gyerekkel gond nélkül BKV-zom vele. Még talán annyi, hogy a nagy hó gondot okoz neki, nem igazán terepjáró, de városban ideális.

2013. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia, nekünk ilyen van:

[link]

újonnan sokba került, de vaterán már van 50e alatt használtan.

Van hozzá mózes+hordozó+sport+táska. Nálunk is szempont volt a súly és a méret.

Mindenképpen alumínium vázasat vegyél, az a legkönnyebb.

ennek is a "Súlya az ülőrésszel együtt (kg):9,1" és ha még hozzászámolod a babót + a ruhákat... szóval nem mindegy...

sok szerencsét

2013. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2. vagyok:

újra a link:

[link]

Hauck Malibu All in One

2013. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!mi ezt használtuk:

[link]

2013. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Ilyenünk van, most már a 2.gyerkőcnél használjuk. Ez az amit 3 éves korig lehet használni, mert eléggé sportos a külseje.

Nagyon szerettem, mert könnyű még is tök jól lehet tolni a hóba meg mindenhol. Ezel beférsz a liftbe simán.

2013. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszönöm szépen mindenki hozzászólását, végül sikerült találni egyet az apródon ( [link] Mérőszalaggal mentünk megnézni,éppen hogy beférünk a liftbe :).

2013. nov. 10. 20:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Valami miatt nem jeleníti meg a linket, végül is Hauck condor-t vettünk, 32.000Ft-ért.
2013. nov. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!