Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikor kell lecserélni az...

Mikor kell lecserélni az újszülött hordozót egy nagyobb autósülésre? Tudom, hogy változó de kb hány éves kortól, hány éves korig jó a 9-18 kg-os autósülés?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez általában attól is függ, hogy mekkora méretekkel rendelkezik a gyerek.

A fiam még 1 éves sem volt, talán 8-9 hónapos, amikor is már autósülése volt. Ekkor ő már 9 kg körül volt. Nagy növésű is, nem fért el a hordozóban. A gyerekülés sokkal jobb volt a számára.

Még mindig azt használjuk, most 3 éves.

De a miénk olyan kialakítású, hogy 25 kg-ig is használható, csak máshogyan kell bekötni. Illetve ülésmagasítónk is van, ha már nagyobb lesz.

2013. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekünk 5 hónapos Fiúnk 10 kiló volt és eleve 58 centivel született bőven kilógott szegényemnek addigra a lába...

Akkor vettünk neki ülést! Most meg már a 30 kg-ig valót vettük...

2013. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hónapos még a kicsi ülése van és elfér benne szépen pedig 8kg és 70cm hosszú. Vmivel nagyobb fajta ülés mert ugye vannak ebbe is többfélék van amelyik kisebb nagyobb. Mint a babakocsiknál is. De mi leghamarabb szerinte december környékén fogjuk lecserélni az ülését és mi is már olyanra ami 36 vagy nem is tudom hány kilóig van. H már többször ne kelljen venni amíg ülés szükséges.

Az amit te mondasz az kb most attól függ mekkora a babád ugye van amelyik baba 5-6 hónaposan 9-10kg körül van simán bele lehet tenni. Az meg h meddig jó durván azt mondom 3-4 max 5éves korig használod ki. De ha olyat vesztek ami 36kg -ig van kb abból is lehet olyat h dönthető a háttámlája ugye ha még kicsi nem tud teljesen stabilan kényelmesen ülni benne. Én ajánlom ha nem akartok még egyszer venni a ülést neki akkor olyat vegyetek. :) De ez persze csak egy jó tanács meg az én véleményem. Hátha mond vki okosabbat és jobbat nálam akkor azt fogadd meg természetesen. :)

2013. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam 14kg,de már 5 éves,a 9-18-as ülést most kezdi kinőni hosszra,kezd tullogni a feje az ülés támláján.1 éves lehetett mikor autósülésbe tettük.
2013. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!