Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Érdemes olyan babakocsit...

Érdemes olyan babakocsit venni, amihez hordozó is van?

Figyelt kérdés
Babakocsit szeretnék venni, de nem tudom eldönteni, hogy elég -e csak a mózes és a sport rész, vagy hordozót is vegyek hozzá. Olyan babakocsit szeretnék, aminek a vázára rápattinthatók a részek. Egyébként van külön hordozónk, csak ugye még kocsi nincs.
2013. nov. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor felesleges még egy hordozó. Mondjuk én is van hogy a pihenőszékben etetem a kicsit,szóval nem rossz ha van.De kocsi nélkül felesleges..
2013. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, de ha már van hordozótok, akkor emiatt nehogy vegyetek újat. Vagy keress olyan kocsit ami kompatibilis a hordozótokkal, vagy ha nincs olyan, akkor hagyjátok.


Egyébként ezek a dolgok úgyis akkor alakulnak ki ha már megvan a baba. Mi megvettünk egy külön kapható baromi drága mózeskosarat a babakocsinkhoz, de a babám rühelli, mert mózesből ugye nem lehet kilátni és az neki nem tetszik. Szóval vagy magamra kötve szoktam vinni, vagy ha az nem megoldható, akkor autóshordozóban teszem a kocsira (csak az nem egészséges hosszútávon) abban elvan, mert tud nézelődni.

2013. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A meglévő hordozóhoz nem tudtok hozzá illő kocsit venni. Nekem nagyon jó, hogy van hordozónk, mert a mózessel nagyon nehéz és nagy a kocsi, el sem bírnék menni vele a boltba, a liftbe alig férnénk be, a boltba nem tudnánk bemenni, mert nagyon keskeny a járat így is a bevásárló kocsi betolón úgy tudom csak betolni, hogy felhajtom azokat a narancssárga bigyókat, na mindegy szóval extra nehéz lenne az életem ha csak mózes és sport rész lenne.
2013. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Holnap megyek egy börzére, szeretnék ott babakocsit venni, ezért is kérdeztem, hogy milyet érdemes. Olvastam itt, hogy sokan azért szeretik a babakocsihoz való hordozót, mert ha mondjuk elalszik a baba az autóban, akkor csak rárakom a kocsira és mehetünk. Meg emlékszem, hogy marha nehéz volt cipelni gyerekestől a hordozót, mondjuk ha orvoshoz vittem. (Nem a mostani az első babám.)
2013. nov. 8. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha babakocsi nélkül viszed a gyereket akkor szerintem csak a kendővel/egyéb kötős, csatos hordózóval érdemes, mert a baba hordozó mindenre jó csak hordozni nem. (kocsiba, babakocsira jó, de cipelni nem) Mint már mondtam nekem a boltba menéshez nagyon nagy segítség a hordozó már születésétől fogva, jó arra is amit montál, hogy elalszik a kocsiban akkor csak átteszem a babakocsira, vagy fordítva ha elalszik a babakocsin akkor csak be teszem az autóba, jó arra is ha ketten utazunk pl. BKV-val, hogy a hordozót lekattintom a kocsit összecsukjuk és egyikünk a kocsit másikunk a babát teszi fel, arra is jó, ha pl. sztk-ban olyan kicsi ajtó van, hogy a babakocsival nem férek be akkor szintén babahordozót leveszem vázat össze csukom. Mindenkinek persze más az igénye, más környezetben mozog át kell gondolni, hogy neked mi jó.
2013. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Utolsó, megkérdezhetem milyen babakocsid van? Csak mert jó olvasni, hogy azt írod, összecsukod itt-ott... Én pont ezért szeretnék másikat venni, mint ami az előző gyerkőcnél volt, hogy könnyen össze lehessen csukni. Egyébként Bkv-zni nem fogok, vidéki vagyok.:)

A cipelést úgy értettem, hogy mikor pl. csípőszűrésre mentem anno, kint ugye leparkoltam a kórházhoz lehető legközelebb, de mire onnan bejutottam a gyerekkel, csillagokat láttam.

2013. nov. 8. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Pik pak össze csukható, de azért annyira nem könnyű súlyra. Mi kaptuk és nagyon imádom, mert árkon bokron át lehet tolni, a lépcsőn nem emelem fel ha nem "feltolom" és olyan jó a rugózása hogy nem ébred benne fel a baba, de ha vennék azért nem ilyet vennék. CAM X3 cortina evolution kocsink van.
2013. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!