Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok jó babakocsit, kb...

Ajánlanátok jó babakocsit, kb 70 e ft-ig? Fontos hogy legyen mózes, sport és hordozó is.

Figyelt kérdés
Nem kell cipelnem, kertes házban élünk, bkv-zni nem fogunk, így a súly annyira nem fontos.
2012. febr. 20. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Jaj, bocsi ez áfával már 77ezer. Nekem ez tetszik nagyon egy másik színben.
2012. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk! Szerintem nagyon jó!

2012. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én most nézegettem babakocsikat, szintén kertesbe, de rosszabb utakra, járdákra. Én csak nagykerekest néztem, mert a kiskerekűnek ki fog törni bizonyos idő után a kereket. Néztem olcsóbbat, max 60 ezer, és drágábbat, max.160 ezer. Márkák közül a: P.Prégo, Cam, Touragoo, Austin. Nekem az Austin Coletto 4-s tetszett a legjobban, és valószínű azt is fogok venni. A többi olyan letyetárnak tűnik. Amikor oldalirányban mozgatom, olyan mintha szét akarna esni, ennél viszont nincs ez az érzés, mert a csomagtérben van egy plussz merevítő , ami stabilabbá teszi. Minden van hozzá, és elég nagy a belső mérete is a mózeskosárnak, valamint téli-nyári egyben, és jók a szellőzői. Az olcsóbb kategóriáknál spórolnak a mózes hosszával és vékonyabb a textil is, ami a kocsit takarja. Én ezt a kocsit 110ezerért néztem boltban Kecskeméten, de szokott lenni akció is, ha feliratkozol a hírlevélre minden akcióról értesítenek időben.

[link]

2012. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szilvi01 ***** válasza:

Raf Pol Fenix 3in 1 vettem, én használtan vettem 40 ért a vaterán.mózes,sport rész,hordozó,pelenkázó táska,lábzsák,esővédő minden volt hozzá komplett.Jó nagy kerekei vannak.nagyon szupi.


[link]

2012. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2012. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én eladtam az első gyerekem babakocsiját, mert akkor semmi tapasztalatom nem volt, csak vettem ami tetszik, ja és árban sem szálltam el, mindenféleképpen bolygós kerekű legyen és nézd meg hogy mekkora összecsukva, be fér-e az autóba, ha nem utaztok sokat akkor mindegy mekkora, mi rengeteget utazunk, mert nagyiék messze laknak tőlünk és a férjem mindig ki volta akadva mert a babakocsi az egész csomagteret elfoglalt, most olyat szeretnék ami esernyőre csukható is. Én is Giraffot 689
2012. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon jó!!!!

2012. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!