Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9-25 kategóriában milyen...

9-25 kategóriában milyen gyerekülést ajánlotok kb.35e ft-ig? (ami jó is)

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-36 kg-ig van, a teteje leszedhető és ülésmagasítóként használható később. Mi meg vagyunk elégedve vele: [link]
2013. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
espiro optima. mi a hétvégén vettük, eddig nagyon tetszik a gyerkőcnek is. 29000 Ft volt. 9-25 kg
2013. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon kellemes a huzata, igazán kényelmes a gyerekemnek, dönthető.

Igaz, nem ADAC töréstesztes! Azok legtöbbje sajnos igen drága!

2013. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 hónaposan vettünk a lányunknak 9-25kg Touragoo-t, Brendonban vettük anno 24E-ért akciósan, de most is annyiba kerül. Már 4 éves a lányom, és még mindig azt használja, és bőven elfér benne, kényelmes, a huzata is jó, könnyen tisztítható. Nagyon szeretem ,nem bántam meg. Tavasszal ezt az ülést átveszi a kistesó, és még őt is bőven ki fogja szolgálni.

Íme ez az: [link]

2013. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!