Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dönthető gyerekülést...

Milyen dönthető gyerekülést vegyek 9-36 kategóriában?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Jók a tesztjei is, csak marha drága újan!

2012. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetőleg 9-36-osat ne! Ezek nem a legbiztonságosabbak, mert túl nagy kategóriát ölelnek át (hiába van benne szűkítő), így ezeket nem nagyon ajánlják. Ha mégis ilyet akarsz, akkor lehetőleg valami nagyon megbízhatót (a legjobb az, mait az előző linkelt).

Az olcsó, noname 9-36-os ülések a legrosszabbak, sőt, a legtöbbnek még töréstesztje sincs.

2012. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közben utánanéztem, tévedtem, bocsi... Annak, amit az előző linkelt, a töréstesztje közepes, és szerintem ahhoz képest elég drága.

A legjobbak (ezek "jó" minősítést a kaptak, a többi ennél rosszabb):

-Cybex Pallas

-KIDDY Comfort Pro

-KIDDY Guardian Pro


De összességében én azt gondolom, hogy a legjobb a 9-18-as. Az a legbiztonságosabb. Aztán később pedig lehet venni egy 15-36-osat.

Ráadásul úgy tudom, hogy a 9-36-osok nem dönthetőek, míg a 9-18-asok igen.

2012. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp azért linkeltem az stm ülést, mert ha jól tudom ez az egyetlen, ebben a kategóriában, ami dönthető. Ha nem is az egyetlen, de hogy a legjobb az biztos!


Egyébként kategóriájában a Römert és Concordot nem veri egyik sem, ezek kapták tavaly a legtöbb pozitívumot, amellett, hogy jó a minősítésük.


De én is célszerűbbnek tartom egy 9-18 kg kategóriásat venni először, simán használható, 3,5-4 éves korig, és utána egy 15-36 kg kategóriásra cserélni a kisebbet. A nagyobbaknak való ülések, amúgy is olcsóbbak már, és a 9-36-kg-osban elveszik még egy 1 éves is.


De a legcélszerűbb, vidd el egy bababoltba és próbáld bele az össze ülésbe és meglátod. Én így döntöttem annó a Besafe mellett! Májusban lesz 4 éves a lányom, 8 hónapos kora óta használja, most fogjuk nagyobbra cserélni.

2012. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen a concordot javaslom mi ilyet vettünk a 7 hónapos fiamnak aki már nem fér el a hordozóban:)használtan vettük 8500 ft-ért újonnan nagyon drága áthúzattuk és máris olyan mint egy új:)


[link]

2012. jan. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!