Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ebben az esetben ti mikor...

Ebben az esetben ti mikor hoznátok be a babakocsit?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve össze van csomagolva a babakocsink, dobozába el van téve. Amíg albérletben laktunk bent volta nappaliban a fal mellett, most viszont egy éve már kint áll az alsóépületben, elköltöztünk. A doboz meglehetősen viseltes, remélem a kocsinak semmi baja. 8 hetes vagyok a tesóval és nem szeretném, ha még egy telet kint lenne. Itt sok az egér, félek, ha eddig nem is most szétrágják. Be tudnám hozni a másik szobába, de még nagyon korai, tartok tőle. Ti mit tennétek ?
2013. nov. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok babonás... ha vmi baj lesz a babával nem attól lesz mert bevitted a babakocsit.. :) De nem lesz semmi baj! :)
2013. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már csak azért is bevinném, mert ha nem is rágják szét az egerek, de össze kakálhatják, és akkor is dobhatod ki.

Ha ez megnyugtat, ne bontsd ki a dobozából és úgy tedd el, akkor olyan mintha még nem készülnél annyira :).

2013. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából nem a babona, hanem alapból ezt a terhességemet sokkal komolyabban, parásabban fogom fel, mint az elsőt. Talán mert már tudom, hogy mit veszíthetek. :)
2013. nov. 14. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem a babona ugrott be, hanem hogy maradjon meg épen a babakocsi. Gondolom a kisruhákat is tárolod valahol, akár bent a lakásban nem? Szóval ilyen szempontból mindegy hol a kocsi.

Hozd be, mert még rosszabb lesz az a kocsi. Márcsak amiatt is, mert így még használhatjátok, eladhatjátok, de ha kint hagyod akkor már ki tudja.

2013. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha ráhúznál a dobozra egy nagy sittes-zsákot (vagy kettőt) és úgy vinnéd be a lakásba...

aztán mikor tavaszodik, majd kitisztítod, már ha belefér az idődbe, és fizikailag is bírod majd a "melót"

amúgy ha becsomagolod zsákokba, akár kint is hagyhatod még a sufniba. (nekem egyszer olyan helyen voltak a ruháim, ahol egerek voltak, elárulom, csak a természetes anyagú ruhát rágcsálta szét a "kis dög" a műszálas cuccokra rá se nézett, szerintem nem bántja a babakocsit, hogy összepisili-e, azt viszont nem tudom, szerintem a sittes-zsákba bugyolált dobozra nem fog fájni a foga a rágcsálóknak) :)

2013. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szülőkhöz nagyszülőkhöz, ismerőshöz nem tudnátok elvinni?:)
2013. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!