Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha még nem tudom, hogy kislány...

Ha még nem tudom, hogy kislány vagy kisfiú, milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Használt, de jó állapotú kocsit keresek ajándékba, találtam is párat, egy piros nagyon nagyon megtetszett, de fiúnak kissé gázos lenne, nem??
2013. nov. 14. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, piros jó fiúnak is. Én anno barna/bézs kombinációt választottam, mert sokáig nem tudtam, hogy ki lakik a pocakban. :)
2013. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk piros kocsink van a fiamnak. De ha jól értettem nem magadnak, hanem ajándékba szeretnéd. Biztos, hogy ez jó ötlet? Csak mert a kocsit pont szereti az ember magának kiválasztani, eldönteni, hogy új vagy használt. Persze, ha előre megbeszéltétek, hogy te veszed semmi gond, de azért a színre is kérdezz rá.
2013. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ez is piros-bézs :)


köszi! :)


lehet, buta kérdés, de aminek hátul van a fogója, de írják, hogy ujjszülöttnek is alakítható, akkor át lehet valahogy hajtani, hogy "szembe" legyen a fogója? :)

2013. nov. 14. 20:50
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, megbeszéltük, hogy ajándék lesz, és hogy valószínű használt :) nem tartjuk okos dolognak az újat, ha van alig használt, újszerű is :)


mindenképp megmutatom majd neki sztem, csak érdekel más véleménye is! :)

2013. nov. 14. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegyiket lehet átfordítani.

Soknál írják jó újszülött kortól, aztán mégsem, mert kicsi, keskeny...

2013. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be a kocsit, vagy mentsd le és töltsd fel a képét a képfeltöltésre, akkor meg tudjuk mondani, hogy jó lenne e :)
2013. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokan írják hogy újszülött kortól jó a sportbabakocsi,aztán 10 fok híjja a vízszintesnek...most adtam oda a mi mózeses magas hatalmas fekvőfelületű babakocsinkat egy ism-nek,mert kislánya a sportbabakocsiba össze vissza csúszott meg görnyedt,mert nem a sportnak az ülése nem volt teljesen vízszintes és nem is egyenletes azok fekvőfelülete.hja pierre cardint ne vegyél!!
2013. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két fiam van, a nagynak újonnan drapp színű babakocsit vettünk, aztán használtan egy kicsi pirosat. A kisebbiknek pedig egy barna-szürke babakocsit, amit előttünk egy kislány használt. Vannak teljesen unisex színek. Én egyedül rózsaszín babakocsiba nem tennék fiút, illetve múltkor láttam egy piros alapon fehér pöttyös babakocsit, na az elég furán nézett ki. Nemcsak egy kis része volt pöttyös, hanem full az egész.
2013. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!