Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a baj a Nania autós gyerekü...

Mi a baj a Nania autós gyereküléssel? Azonkívül hogy nem jó a töréstesztje.

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, nem? Vegul is csak arra nem jo, amire kellene.
2013. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az,hogy nem jó a töréstesztje.
2013. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Legalább 100 féle autósülésnek nem jó a töréstesztje. Akkor miért gyártanak egyáltalán olyat ami erre nem felel meg? Ki kéne tiltani a forgalomból akkor. És miért árul pl. a Brendon bababolt ilyet? Ezt én nem értem.
2013. nov. 16. 10:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Azon kívül szerintem nagyon kemény is. Biztosan kényelmetlen. Megfogtam, amikor a miénket vettük, szinte alig van szivacs a műanyag vázon...
2013. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem jó a töréstesztje, emaitt alapból nem venném meg, de fapados, kényelmetlen.
2013. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne legyél naív! akkor a cigarettát is be kéne tiltani,meg az alkoholt.Egy normális világban.

Szerinted érdekel bárkit a gyerekeink biztonsága? Ezeket csak a profitjuk érdekli.

2013. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezen logika mentén a kiskategóriájú autókat is be kéne tiltani
2013. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-esnek: nem mert az is jó arra hogy elmenj vele A-ból B-be, csak nem luxus. Meg a cigik is jók a rászokottaknak. De a rossz töréstesztű babaülések minimálisan se jók. Miért gyártanak olyat egyáltalán ha már a gyárban tudják hogy nem jó semmire. Ezt úgy megkérdezném az igazgatót, hátha olyat vesz a gyerekének.
2013. nov. 17. 08:36
 9/9 anonim ***** válasza:
tudom ,hogy már régi a kérdés de hátha olvassa még valaki.Vannak nania ülések amik az addac teszten jól szerepelnek például a beone sp hordozó ugyanolyan jó lett mint römer,hauck,maxicosi.
2014. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!