Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Espiro babakocsiról vélemények?

Espiro babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék babakocsit venni és az Espiro Vector nagyon szimpatikus.De viszont abból is látok több típust nem tudom eldönteni melyik a jobb.Mivel kicsi az autónk ezért olyan kell ami könnyedén elfér kicsi helyen is. Néztem még a Giordani és Peg Perego babakocsikat (állítólag nagyon jók kis helyre),de azok nem igazán tetszenek. Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 16. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
En azt javaslom, h menjetek el egy bababoltba,ahol.van bovem valasztek es nezzetek meg eloben a babakocsikat. Tologassatok, csukjatok ossze, probaljatok bele az autoba. En eliszor a neten kerestem es kivalaszottam az Espirot Vector Airt. Aztan eloben minden megvaltozott es mar csak esernyore csukhato johetett szoba, olyan,amire a sportresz 2 iranybol ir rateheto es konnyi, de massziv. Peg peregot vettunk vegul. Nem bantam meg! Sot!
2013. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi is az Espiroba szerettünk bele első látásra a neten! Meg a Coletto Austin 3-ba.

Aztán mikor elmentünk egy bababoltba, akkor minden megváltozott. 2-3 bolt kínálatának végigpróbálgatása után végül a Camarelo Sevilla mellett döntöttünk!

A Coletto szó szerint eltörpült a Camarelo mellett!


Nagyon nem mindegy, hogy az árban milyen tartozékok vannak benne! Van olyan márka, hogy a (nemcsak a bébihordozó adapterét kb. 7-8 eFt-ért), de a pelenkázó táskát is külön kell mengvenned hozzá...


Nekünk még a méret is számított!

2013. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A peg perego babakocsiból melyik fajta van Nektek? Az igazság az,hogy nem szeretnék bababoltba menni,mert használtan vásárolnék kocsit. Azért érdeklődök ennyire,hogy mit ajánlotok! Bár lehet megnézzük,aztán majd utána megnézem használtan,de jobban bízok más véleményében! Köszi még egyszer is a válaszokat! :)
2013. nov. 18. 14:48
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekunk Peg Perego Easy Switch van, travel system. Mi ujjonan vettuk. Attil,h hasznaltat akarsz, meg szet lehet nezni az uzletekben, mert egesz mas ugy keresni,h mar tologattad, osszecsuktad, azaz lattad eloben. En sem zarkoztam el a hasznalttol, de vegul egy szuper akciosat sikerult levadaszni! Egy a lenyeg, szerintem fontos eloben is megnezegetni oket, mert te leszel az,aki hasznalni fogja es nem mas. 11-es voltam
2013. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja es hatha igy karacsony kozeledtevel ti is k11ifogtok vmi kedvezmenyes darabot. Ez lemaradt! :)
2013. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk Espiro Vector Pro-nk van, nagyon szeretjük, strapabíró, masszív babakocsi, és szerintem szépen is néz ki, bár nem egy pehelysúlyú kocsi.
2013. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ma elmegyünk körülnézni,aztán majd kiderül mi lesz. Sokat segítettetek köszi! :)
2013. nov. 19. 08:12
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy csak most válaszolok. Nem mondták, hogy miért szűnik meg az espiro, illetve annyit említett a hölgy, hogy van egy másik kocsi, ami ugyan azt tudja és inkább azt gyártják...

Sikerült szétnéznetek bababoltokban? Ugye milyen más élőben, mint képeken? Nekünk az sem volt mindegy, hogy mennyire bonyolult összecsukni vagy az elemeket le/föl rakni, ezeket pedig csak úgy tudod meg, ha kipróbálod.

2013. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!