Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a különbség a Stokke...

Mi a különbség a Stokke Xplory v1 és a V2 között? Vélemények a babakocsiról?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
En nem tudom, mi a v1 es v2. En most vettem nemreg, nagyon szeretem. De terepre vagy rosszul aszfaltozott vagy macskakoves utra nem nagyon ajanlom, ott nehezen megy. Kenyelem szempontjabol szuper, bar nem mondanam, hogy extra ko a minosege az arahoz kepest. Tetszik, hogy allithato a magassaga, igy egy etteremben akar egy etetoszek lehet. Mi sokat jartunk etterembe az elso babaval es zavart, hogy vagy nem volt sok helyen etetoszek vagy valami piszkos rozoga szek. Igy kenyelmesebb lesz. Alapjaban veve jo, attol fugg mire hasznalod. Az izi sleep hordozo baromi jo, mert igy nem is kell mozes, kenyelmesen alszik. Mivel terepre nem jo es mozest sem vettunk, igy itthon, a kertben en mast hasznalok nappali setakhoz, alvashoz. Kerdezz nyugodtan, ha van kerdesed.
2013. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Épp most megyünk venni a férjemmel,mert a mostani babakocsinkal nem vagyok megelégedve. Ha megvesszük, akkor mozózessel együtt. Nekünk maxi cosi hordozónk van és elvileg adapterrel csatlakoztatható. Autóba mennyire könnyen fér el? Könnyen össze lehet csukni? Sok helyet foglal?
2013. nov. 1. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megnezed a videojat, akkora eloben is, tehat nem keves helyet foglal el, de nagyobb autoban siman elfer. Ugyis latod a boltban. En eloszor maxi cosit akartam venni, epp a strapabirosaga miatt, ennek a kinezete tetszett es a sok egyeb extraja es az dontott, hogy kisebb helyen elfer, mint a maxi cosi. Nekunk nagy a csomagtartonk es annak a felet foglalja el kb.

Ami hianyzik rola, az hogy egyedi a fogoja es nincs rajta akaszto es bevasarlaskor nincs hova akasztani a sok szatyrot. Igaz, ott a taska, ami valiban nagyon nagy es sok minden elfer, de a kampo hianyzik. En most vettem hozza Lässig tepozaras kampot, de meg nem akasztottam ra, elmeletileg jo lesz.

2013. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Konnyen kezelheto. En is azert vettem, mert nem tetszett a regi. A regibek egy pozitivuma volt, rendes babakocsi, de esernyore csukhato nagyon kis helyen elfert es konnyen kezelheto ehhez kepest es az atlaghoz is. Viszont pici volt.
2013. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet vettünk. 7 hónapig használtuk, utána eladtam az egyik barátnőmnek, és vettem egy Peg Perego Book Plust helyette.

A babakocsi nagyon kicsi, a fiamnak már nem volt kényelmes, ez volt az egyik ok.

A másik, hogy mint az első válaszadó is írta, a babakocsival nehezebb terepen nem lehet közlekedni. Egyszer próbáltunk macskaköves úton menni, a gyerek 10 perc után hányt.

Utólag bánom, hogy megvettük, 100000Ft-ot buktunk rajta. Az ára, és a tudása nem egyenesen arányosan nő, az egyszer biztos.

Ha szépen aszfaltozott bevásárló utcákra szánod, arra tökéletesen megfelel.

Viszont ha napi szinten akarod használni, úgy, hogy a gyereknek is kényelmes legyen, akkor semmiképpen ne ezt válaszd, rengeteg, klasszisokkal jobb babakocsi létezik.

2013. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvettük végül mi is,mozessel. Egyenlőre nagyon tetszik. Bár nem kevés helyet foglal :) azt néztem én is,hogy a 4hós fiam már nem sokáig fogja használni a mózest és a sportrésze sem nagy,de majd kiderül. Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!