Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Csak kiváncsiságbol,nem rég láttam egy ilyet és a véleményekre lennék kiváncsi.


2013. nov. 18. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt ilyen,e 2 ismerősnek igen.Egyetlán hibája,hogy baromi nehéz,de azon kívl nagyon elégedettek voltak vele.Nekem is nagyon tetszett,egyik pozitívuma a kupolája teljesen lehajtható,a széltől maximálisan védi a picit.
2013. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi az elütésekért
2013. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem fiamnál egy tégebbi,hasonlo tipusu graco volt,annál nem lehet nehezebb:))( 6 éve volt)
2013. nov. 18. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy ilyet kölcsön, sztem is dög nehéz...Meg ehhez nincs mózeskosár azért amig kicsi nem tudom úgy tolni, hogy szembe legyen velem, és nem is tudom vizszintesig dönteni a támláját, mondjuk a bukós babáknál ez épp jóljön. Persze vannak olyanok amiknek meg lehet fordítani a fogóját. Én Graco márkájút kaptam ami jónak számít én mégse vagyok vele kibékülve. Az is jó,hogy a hordozóját rá tudod tenni egyből ha mondjuk a kocsiban elalszik a baba.

Összeségében úgy döntöttem, hogy veszek inkább egy olyat amihez van merev mózes is és annak is rá lehet csatolni a hordozóját a vázra (és nem a sportkocsi részére ami súlyban azért nem mindegy).

2013. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a mózes amit bele lehet tenni kb. 60cm hosszú lehet...ezt kissé hamar kinövik a gyerekek.
2013. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)előző gyerknél se használtunk mózest,mig pici volt,a hordozóba tettem.Valoban praktikus ahol a vázra tehetek külön mindent,de mint irtam egyenlőre kiváncsiságból kérdeztem csak:)
2013. nov. 18. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg műanyag a kereke..olyat nézzél ami felfújhatós gumi kerekű a baba meg se érzi ha dúrvább talajon toloda kocsit na meg legyen mózes része az nagyon jól védi a kicsiket. Nekünk Anmar hilux kocsink van nagyon szeretjük.
2013. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi...félnék egy felfujható kerekütöl,mert mi van ha defektes lesz???
2013. nov. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!