Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit választanád...

Melyik babakocsit választanád a kettő közül? Espiro Vektor 4 Air, (pro), vagy Giraffe Club 618 multifunkciós kocsik?

Figyelt kérdés
Indoklás is jó lenne.
2013. nov. 25. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenképp az espiro a jobb.

Az espiro egy jó lengyel babakocsi,a giraffe-ot a pierre cardin gyártja,egy nagyon rossz minőségű kínai cucc.érdeklődd meg a boltokban a részleteket!

2013. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Espiro.


Nekünk zsiráfos volt. Vannak előnyei, és hátrányai. Szerintem szuperkönnyű tolni, és irányítani, állítható a tolókar magassága. A mózese is jó volt. A sport rész vízszintesig dönthető hátsó karral, kényelmesen, lábtartója emelhető. A kocsit össze lehet úgy csukni, hogy a sport rész is rajta van.

Ami nem tetszett benne:

kissé fapados a babahordozó, és a sport része sem elég párnázott, valamint nincsenek oldalt azok a kis fülek, amire a baba teheti a fejét, ha elaludt. A biztonsági pántokat nem lehet állítani. Átlátszó a kupolája, így erős fényben nyáron nem sok haszna van. A mózes háttámlája nem állítható.

Összességében szerettem, 75 ezerért vettem, szerintem annyit megért. De ha másodszor választanék, valami olyat keresnék, ami a babának is kényelmesebb.

2013. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon mókás, mi is pont e között a két babakocsi közt vaciláltunk anno hónapokig:D Végül elmentünk egy bababoltba, mindkettőt megnéztük, és végül az Espiro mellett döntöttünk. Nagyon szeretjük, roppant jól kormányozható kocsi, szeretem, hogy nagy kerekei vannak, jó a rugózása, masszív a szerkezete. Mi nem bántuk meg a döntésünket.
2013. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!!! Örülök nekik, mert hasznosak voltak. Még mindig nem vagyok biztos abban, hogy melyik kocsi is legyen. Ami az Espiro "ellen" szól, az egyrészt az ára, másrészt nekem kicsit túl modern a váza. Tudom, hülyeség. Sajnos egyiket se tudjuk megnézni, mert 150 kilóméteres körzetben nincs egy olyan hely, ahol lenne. Amúgy pedig használtan venném, mert csak egy gyerek fogja használni.

Amit még nézegettem, az a pierre cardin 692-es típusa, de arról is olvastam hideget-meleget, hát nem tudom. Ha valamelyikőtök esetleg látta élőben mindhármat, leírhatná a véleményét. A mózes rész valamelyik típusnál lapra csukható?

Kedves 2. Azok a hibák, amiket említettél, valahogyan orvosolhatók? Mert ha nem olyan vészesek, akkor lehet, hogy mégiscsak a Giraffe lesz a befutó.

Köszönöm mégegyszer a segítséget, és várom további tapasztalataitokat!

2013. nov. 30. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Szerintem a Pierre Cardin-nál jobb a zsiráfos.

A problémák orvosolhatók:

télen bundazsákkal a hordozó és sport rész keménysége szuperül kiktatható, meg amúgy is vastagon öltözteted a gyereket, de enélkül sem kifejezetten zavaró tényezők, nálunk a gyerek teljesen jól elvolt benne. A felső pántokat meg nagyon rövid ideig csatoltam be, hogy azért legyen mozgástere. Csak az alsó hármat kötöttem egybe, ha jól emlékszem. Napernyő pedig a fény ellen :)

A mózes lapra csukható. Az aljába viszont ajánlanék egy plédet majd, mert viszonylag vékony a szivacs. Vagy esetleg még egy szivacsot a matraca alá, amit formára vágattok.

2013. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!