Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pierre cardin, espiro vector,...

Pierre cardin, espiro vector, Raf-pol fenix, thomas multifunkciós babakocsikról tapasztalat, vélemény? Ti melyiket választanátok és miért? Előnyök, hátrányok érdekelnének, aki már jártas ebben!?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz majd a babakocsi választás! :) Van még időnk és majd csak jövőre vennénk meg, de addigis gyűjtögetem az infókat! :)

Ha tudtok, örülnék, ha segítenétek! Előre is köszönöm! :)


2012. dec. 12. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Bocs az offért, de ez engem is nagyon érdekel.


Először a Raf-pol Fenix-et néztük, teljesen beleszerettünk de rengeteg negatív tulajdonságát olvastuk, és letettünk róla.

Tényleg nehéz a döntés. :-)

Úgyhogy veled együtt várom én is a tapasztalatokat.

2012. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon tolonganak a válaszadók... :) Azt hittem azért lesznek, akik segítenek, de legyünk türelmesek, hátha... :)

Egyébként tényleg nem könnyű! Sajnos tényleg sok negatívumot is olvasni egy-egy kocsiról. Azért jól jönnének a személyes tapasztalatok! :)

Természetesen ezeken a fajtákon kívül is érdekelnének az ehhez hasonló babakocsik, kinek mi vált be!

2012. dec. 12. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Pierre cardin : nem a legjobb ! Egyszerűen a babának nem kényelmes , a kerekei se a legjobbak ! Mi nekünk olyan volt amire a babahordozó csatlakoztatható , hát télen nem tudtam el tolni !

Espiro vector : Imádom ! A legjobb kocsi , ajánlom , hogy Pro vegyél az jobb , masszívabb , mi is azt használjuk ! Kicsi lányom imádja ! A mózest 4 hónapos koráig használtunk , a sport részt jelenleg is használjuk ( 9hónapos ) , most is tudom használni a hóba , így is eltolható !

Raf-pol : úgy szar ahogy van ! egy gagyi lengyel gyártmány

2012. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!