Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kislányak is jó ez a színű...

Kislányak is jó ez a színű babakocsi vagy nagyon fiús?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! [link]
2013. nov. 27. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Zömében kék színű, így nekem inkább fiús.
2013. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene lánynak is, világoskék nem túl fiús szerintem. Amúgy sem vagyok rózsaszín párti, vagyis hogy egy lánynak mindene rózsaszínű legyen. Ha neked tetszik és szeretni tudod majd, akkor vedd meg a lánykádnak nyugodtan. nem az a lényeg, hogy ki mit szól, hanem hogy belőled milyen érzést vált ki.
2013. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megvenném kislánynak is. :) Klassz babakocsi, a színe nem tartana vissza.
2013. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én szememben ez teljesen kisfiú babakocsi. Én biztos nem vennék ilyet a lányomnak.

De mondjuk ha kapnék egy ilyet, akkor inkább tenném ebbe a kislányomat, mint rózsaszínbe a kisfiamat.:)

Szóval, ha tetszik, vedd meg, de az én véleményem akkor is az, hogy ez szerintem teljesen kisfiús babakocsi.

2013. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem teljesen unisex. Jó kislánynak, kisfiúnak is.
2013. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez uniszex szin. Egy ismerősömnek ugyanilyen szinösszeállítású babakocsija van a kislányának.
2013. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is uniszex ez még, én is drapp-világoskék kocsit vettem, kislányt várunk. Mondjuk több a drapp és alig van benne világoskék, de egy kis szürke is van rajta :).
2013. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Nekem is megtetszett,de azért majd még gondolkodom rajta,mert még a barna narancs változat is szóba jöhet :)
2013. nov. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!