Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bertoni Star vagy Bertoni...

Bertoni Star vagy Bertoni Foxy? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Vélemény ? Tapasztalat ? Jó és rossz tulajdonság ?
2013. nov. 28. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kép alapján a foxy-t. Stabilabbnak tűnik.


Majd a többiek írnak tapasztalatot is :)

2013. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mi az elvárás.

Nekünk Star van, mégpedig azért ezt vettük, mert nyaralni készültünk és már nem akartunk a nagyobb, dönthetős háttámlájú babakocsinkat vinni, hogy minél több hely maradjon a csomagjainknak a csomagtartóban. Extra picire össze lehet csukni, és alig több, mint 4 kg. Onnantól, hogy megvettük, el is raktam a másik babakocsinkat, pedig imádtam (ABC Design Primo). De ezzel annyira egyszerű volt az élet, hogy nagyon nagyon megszerettem. Gond nélkül lépcsőn is a hónom alá kapom gyerekestől együtt, pedig már 16 kg a lányom (tudom, a babakocsi teherbírása 15 kg...kutya baja sincsen!) Egy totál alap modell, nem lehet dönteni a háttámlát, a kupolája túl nagy árnyékot nem vet, mert elég kicsi. Vettem rá egy univerzális bevásároló szatyrot, azt a hálós fajtát, amit rá lehet tépőzárazni. Gond nélkül intézem vele a bevásárolást. Szóval én nagyon elégedett vagyok vele! Az árát már nagyon régen ledolgozta :))) Ennyi pénzért szerintem ajándék, és szerintem a legkisebbre csukható babakocsi.


A Foxyról nem tudok nyilatkozni, csak leírás alapján. Amit többet tud: van nagy bevásárló kosara, dönthető, tehát kényelmesebben alhat benne (nem tudom mennyi idős babának vennéd? Ha egy év alatti biztos ezt venném, 15 hónaposan vettük a Start mi) Nagyobb a kupolája, tehát jobban árnyékol is. Jól hangzik rajta az összecsukás automatika, a pohártartó praktikus. Szóval egy kényelmesebb kocsi, bár a súlya is nagyobb, és nagyobbra lehet összecsukni...

Szóval kérdés, hogy mik a szempontok, de szerintem ezek alapján lehet dönteni...

2013. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Foxym volt. Soha többet nem vennék bertonit! Szét hullott 1-2 hónap után pedig nem volt megterhelve!
2013. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a bertonyt. Én anno sokat keresgéltem babakocsit és megvettem egyet de elég hamar eladtam. Belerúgtam az aljába, lecsúszott belőle a babám.. Br.. Végül Caretero gringot vettünk, ami olcsóbb és sokkal sokkal jobb! strapabíró és nagyon kényelmes, hatalmas a kupolája, ajánlom!
2013. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is star volt (bár nem olyan, amit a 2-es említett, mert a star is dönthető háttámlás, bevásárló háló is van rajta, meg pohártartó is.) Ilyenünk volt: [link]


Na szóval ami jó, hogy könnyű, kicsire csukható, meg nekem tetszik :). Ami a hátránya: sokszor belerúgtam a hátsó tengelybe, de végülis meg lehet szokni... Meg egy idő után lekopik a kerék és csúszik a kerék a nagyon sima felületeken, bevásárlóközpontokban pl.


Mi csak rövid ideig, kb. fél évig használtuk, de semmi baja, pedig jól megpakoltam mindig. Hogy hosszabb távon hogy bírja azt nem tudom:)

2013. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, még azt hozzátenném hogy nekem nem voltak nagy elvárásaim a kocsival szemben, azért vettem ilyen olcsót. De inkább próbáld ki ha van rá lehetőséged, hogy neked kényelmes-e.
2013. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Nekem foxyra azt dobta ki, amit 5-6 válaszoló star-ként linkelt, tényleg az van írva, úgyhogy passz, melyikre gondolsz kérdező???

Babaszafariban vettük a miénket:

(Lorelli a Bertoni új neve, ugyanaz a kettő, mikor vettük még bertoniként szerepelt)

[link]


[link]


Én is pont úgy gondoltam, mint 5-6. válaszoló. Volt másik, komolyabb sport babakocsink, és mint írtam a legkisebb helyigényűt kerestük és úgy voltunk vele, hogy ennyi pénzt akkor is megér nekünk, ha csak a nyaralást kibírja. Az csak hab volt a tortán, hogy tényleg bevált, megszerettem, kis kapkodós, bkv-zós babakocsinak első osztályú, mert könnyen fel tudom pakolni egyedül is. Úgyhogy egy nagyobb gyereknél, mint mondtam 15 hónapos volt a lányom, amikor megvettük, szerintem ideális, mert sokszor sétálgat már, nagyrészt csak tologatjuk, hosszabb útnál ül bele, meg ha elfárad. Úgyhogy már több, mint fél éve használjuk. Nyilván nem egy betonbiztos kivitel, ennyi pénzért nem is lehet elvárni szerintem, de mint írtam, kérdés, hogy mire kell, mekkora a baba. Ha ez lenne az egyetlen sport kocsi és 1 év alatti a baba, mindenképpen strapabíró kocsi kell...

2013. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

14 Hós a fiam,már megy

Van egy másik esernyő babakocsink,azt szeretném lecserélni erre

Van különbség köztük ? Star vagy Foxy ?

2013. nov. 29. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olyat nemigen fogsz találni, aki mindkettőt használta :)

Anno én is ezek között gondolkoztam, végül az nyert, amelyik jobban tetszett. Olvastam róluk véleményeket, és ugyanazokat a hibákat sorolták fel mindkettőnél. A különbség annyi, hogy a foxyn van ilyen mamatálca. A star nekem egy hajszállal szimpatikusabb volt, de mivel ugyanaz a konstrukció így gyakorlatilag mindegy melyiket veszed, amelyik jobban tetszik.

(De van sok vélemény róluk külön-külön, olvasgasd el őket és legfeljebb majd eldöntöd az alapján.)

2013. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!