Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A 0-18 kg-ig használható...

A 0-18 kg-ig használható autósülést hogy hívják pontosan?

Figyelt kérdés
Csak mert egyes helyeken hordozónak hívják. Akkor ez most minek számít, hordozónak, vagy autósülésnek? A hordozók csak 0-13 kg-ig vannak nem? Nem értem, másnak hogy fér bele a gyerek 6-7 hónaposan, az enyém 5 hónaposan nem fér benne, főleg bundazsákban. És nem egy óriásbébi, 70 cm és 7 kg. A kis válla szorul benne még bodyban is. Köztetek is volt ilyen? Azok milyen ülést vettek?
2013. dec. 5. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl kicsi a hordozótok. Fiam 2 éves koráig volt 0-13as hordozóban akkor is a sőlya miatt nőtte ki. A 0-18as ülés az már nem hordozó.

Viszonyt bundazsákba tilos bekötni a gyereket.

2013. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

0-10, vagy 0-13: hordozó

0-18: autósülés

Volt egy már nem emlékszem milyen márkájú hordozónk, kinőtte hamar. Vettünk egy Chicco-t, azt is kinőtte. Elmentünk a Minimanóba, beletettük a legnagyobb hordozóba, de nem mertük megvenni, mert 2 hónap múlva tuti nem lett volna jó.

Egy Giordani Mythost vettünk, az 0-18 kg-os. Akkor kb 10 hónapos volt a gyerek, de alig bírtuk addig kihúzni.

Most 18 hónapos, 11 kg és 85 cm, és overállban alig bírom belegyömöszölni :(

Kedves 1.! Te miben szállítod a kicsi babád? Befűtöd a kocsit, leveszed a bundazsákot, mész 10 km-t a boltba, ügyintézni, bármi, majd visszaöltözteted és így veszed ki a kocsiból?

2013. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na hát ez az!!! Sehova nem tudunk menni, pont ezért. Mindig úgy oldom meg, hogy ha nekem el kell mennem, akkor valaki legyen itthon vele. Igazából csak suliba járok, akkor meg a párom itt van vele. De ez sem megoldás, jó lenne nem csak babakocsival mászkálni. Most akkor veszünk azt hiszem egy 0-18 kg-ig való gyerekülést, ami dönthető.
2013. dec. 6. 14:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg sem fordult a fejemben, hogy ugyanolyan kategóriájú hordozók között van méretbeli különbség. Azt hittem, amik 0-13 kg-ig vannak,egyforma nagyok.
2013. dec. 6. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Van különbség, de azért nem méterekről van szó :)

2013. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-es! Én is gondoltam rá, hogy bajos lesz bundazsákostól szállítani. Úgy fogom csinálni, hogy befűtöm az autót, baba be, bundazsák lecipzároz ameddig lehet, sapka le. Utána könnyebb rá visszaadni a bundazsákot.
2013. dec. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!