Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 6 hos babam 10 kg,71 cm,...

6 hos babam 10 kg,71 cm, remelem nem huledeztek, amugy anyatejes, nem en tomom, grecco quattro babakocsink van, de a mozese 1 ho utan kicsi volt, es most igy feloltoztetve meg alig fer el benne. Na a hordozorol nem beszelve. Milyen babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
de legyen nagy kupolas, ami jol vedi a szel ellen foleg most telen, ha mar nem is mozeses, akkor legyen vizszintesig dontheto, persze konnyen tolhato.tudtok ajanlani?
2013. dec. 6. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem három és fél hónapos a kisfiam és 8300 gramm,ezért nem hüledezek, én sem tömöm, sőt 4 óránként eszik és az első naptól fogva átalussza az éjszakákat, így éjjel nem is eszik, 3840 grammal született, a mózes nekünk is kicsi, és a hordozóba is épp, hogy belefér! Mi már a sportrészt használjuk, nekünk Hauck Mali All In One Triónk van.
2013. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hasonló méretekkel rendelkezünk és hauck viper-ünk van:

[link]

Én meg vagyok vele elégedve.

2013. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát de én hüledezek, mert rettenetesen kövér a gyereked, de ettől függetlenül babkocsi ötletnek a graco smybiot ajánlom. Nagy a hordozója, fiam 2 évesen nőtte ki akkor is a súlya miatt és a sportrésze is elég nagy.
2013. dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

AZ én gyerekem is 6 hónapos és 9 kg és 74 cm. Nem kövérek ezek a gyerekek , mert a súlyukkhoz képest megvan a testhosszuk is!

N

2013. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van

2013. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekünk a 11 hós babánk ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezik.

Hartan Topline S babakocsink van. Rendkívül tágas, kezdetben túlságosan is az volt :-) ebben elfél vastag kabival, lábzsákkal. Strapabíró, mint egy bivaly...csak sajnos Magyarországon nem lehet beszerezni. A miénket most árulom

[link]

2013. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fiam 1 évesen volt 10 kf és ehez 83 cm és elég duci volt.
2013. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


ő 6 hónapos kisfiú. 9 kg és 74 cm. Kövér?

2013. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cuki, nem kövér :)
2013. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem ez volt a kérdés.....
2013. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!