Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A legtöbb anyuka miért cseréli...

A legtöbb anyuka miért cseréli le (főleg tavaszra és nyárra) a nagy multifunkciós babakocsikat?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azert vettem anno egy PC 610-s b.kocsit, mert az általam választott Kunnert (fo*) Vip "b.kocsitol" mar herotom volt. Életem legrosszabb döntése volt, hogy hagytam magam rábeszélni vadi ijra 60ezerert!!!!

1 éves korától meg csak ritkán használtuk a PC-t, mert a lányom mar jart. Konnyebb volt setalva kozlekednunk a városban. Bar, amugy se terveztem 5 éves koráig b.kocsit hasznalni, mint ahogy manapsag a trend mutatja.


Most a kistesonak egy új b.kocsit vettünk, aminek a sport teszevel is megvagyok elégedve. Ha pedig olyan helyre megyunk, akkor elokapom a PC-t.

Bar, ahogy jarni fog, nem lesz b.kocsi. Csak ritka alkalmakkor.

2013. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is multifunkciós, nagy kerekű, stabil kocsink van, mert vidéken lakunk, ahol, nem mindig sétálhatunk tükör aszfalton. De az én autóm csomagtartójába nem fért be összecsukva a nagy kocsi. El volt hátul, amíg a fiam hordozóban utazott elől, de mikor hátra került, akkor mindig azt piszkálta, és féltem, hogy becsípi a kezét. Vettünk egy jó esernyőkocsit, amivel boltban, anyuméknál sétálunk, itthon meg tök jó a nagy kocsi. Az évszakhoz nem volt köze.
2013. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont azért vettük a Peg Perego kocsit a fiam 7 hónapos korában, amiért az első válaszoló. Csak nekünk Raf Pol volt előtte. Borzalom volt.
2013. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zigzag11 ***** válasza:
Mi az első nyáron (6 hónaposan) nem cseréltük le, de nekünk külön volt sport rész és mózes, a sport rész több fokozatban dönthető. Ez addig mindenféleképpen szükséges, míg a gyerkőc önmagától nem ül. Rákövetkező télen még a sport részt használtuk thermo betéttel, de akkor már a babkocsit, mint olyat nagyon nem kedvelte. Sétához nem is használtuk, csak ha sietni kellett valahova. Az esernyőre csukható ultra könnyű kis kocsit pedig csak a nyaralás miatt vettük, hosszabb távú városnézésre, de leginkább tolta a gyerek. Nálunk is csak könyörgésre maradt meg egy - másfél éves kora után kocsiban, de én örültem neki, mert szerintem sem a gyerek javát szolgálja amikor 4 évesen még kocsiban ül, inkább anyuka kényelmét...
2013. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert baromi nagyok. Én amint lehetett,(tudott ülni a baba) vettem egy pici esernyőkocsit. De ha nem kellett sok cuccot magammal vinni, akkor még annak a használatát is igyekeztem kerülni és a hátamon hordoztam a babám. Nagyon nagy szabadságot ad, hogy nem kell a lépcsőn le-föl szenvedni sehol, ha meg jönne a lábán, akkor csak lekötöm és mehetünk kézen fogja.
2013. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!