Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Meg merjem ezt venni, szerinte...

Meg merjem ezt venni, szerintetek milyen állapotban van a képek alapján?

Figyelt kérdés

Nem vettem még netről használt dolgot, nem tudom mire kell figyelni, ezért kérném a segítségeteket.


[link]


2013. dec. 17. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én egy használt vázért biztos, hogy ennyit nem adnék. Nekem nincsenek túl jó tapasztalataim pl. a vaterával kapcsolatban. Vettem úgy a gyerekemnek vadi újként árult játékot, hogy koszos, foltos volt, vettem úgy ruhát, ami újszerűként volt hirdetve, hogy szakadt volt és iszonyat büdös, dohos szagú, ráadásul turkálós márka... Vannak, akik ebből élnek, adják veszik a sok sza..rt, már bocs.
2013. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az még lemaradt, hogy miért csak a vázat árulja? Ez számomra elég furcsa, lehet, hogy a te saját sportrészedet rá sem tudod már rakni, mert pont a vázról van letörve,vagy hiányzik valami fontos darab. Egy ilyen használt cuccnál eleve már kérdéses, hogyha raksz rá sportrészt, nem fog-e lötyögni, mozogni rajta.
2013. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is láttam, hogy vázat árul valaki. Nem adnék érte 15 ezret, még a felét sem.
2013. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt ne!ne vedd meg ahogy az elöttem lévő irja,sok érte és a kerekek sem *kiméltek*!
2013. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem tudom miért árulja külön, de nekem pontosan ilyenre lenne szükségem és csak a vázra. Újonnan egyébként 46000 Ft.
2013. dec. 17. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha csak a váz kell, miért ne? Szerintem az ár sem olyan vészes. Egyébként nekem eddig mindig jó tapasztalatom volt használt cuccokkal. Soha nem vágtak még át teszveszen, vaterán, sehol. Nézd meg az eladó értékeléseit, az sokat elárul. :-)
2013. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért kocsit adnak. Biztos megéri ehhez ragaszkodni?
2013. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!