Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szokott valaki vaterán,...

Szokott valaki vaterán, teszveszen vásárolni? Mik a tapasztalatok? Néztem egy eladónál szép babaruhákat, a kép alapján jó állapotban vannak, nem tudom, hogy meg merjem-e rendelni?

Figyelt kérdés

Vettem már ezekről az oldalakról pl. dísztárgyakat, de az ugye egész más tészta... Amúgy is kezdő vagyok baba-téren, azért is vagyok ilyen bizonytalan. De annyira tetszik az a pár holmi és az áruk is nagyon jó! Szerintetek?

Előre is köszi a válaszokat!

35 hetes pocis


2009. aug. 29. 20:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
elvileg annak kell lenni ami van a képen de ha nem akkor beperelheted tudtommal a vaterán biztonságos vásárolni
2009. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szia. én a vaterán többször is vettem ruhaneműt, mindig korrektül lement az üzletelés.

igaz, mindig megnéztem az illető minősítését és a véleményekete róla, mielőtt licitáltam.

plusz még aznap, amikor nyertem, felvettem a kapcsolatot az eladóval, ennek annyira örült mindenki, hogy nagyon rendesek voltak.

én a vaterát tudom ajánlani, a másikat még nem próbáltam

2009. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Én is megnéztem az eladó értékeléseit, nagyon sok "üzletet" bonyolított már le és csak pozitív értékelései vannak. Azt hiszem, belevágok, talán nem csalódok! De azért várok még válaszokat, esetleg rossz tapasztalatokat is osszatok meg velem, már ha vannak ilyenek:)
2009. aug. 29. 20:16
 4/16 anonim válasza:
Eddig csak teszveszen vásároltam,igaz ruhát nem,de mindig jó állapotú árut vettem.Könyveket,dvdket és ékszert is vettem.Nyugodtan vásárolhatsz,csak nézd meg előtte az értékeléseit.
2009. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent onnan szereztem be a babának. Őszintén szólva semmiben nem csalódtam. Már van egy rakás rucink is, úgy gondoltam itthonra jó lesz. Mikor megérkeztek csak ámultam, mert nem csak itthonra jók, hanem bárhova ráadnám. Szóval én csak bíztatni tudlak. Mondom babakocsitól a pelenkázón keresztül a rugiig minden onnan van. Nagyon sokat spóroltunk ezzel, szerintem legalább 100E-t.
2009. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, mind teszen mind vaterán, hogy a hibátlan meg alig használtnak feltüntetett dolog nem igazán az volt.

Sokszor nehéz meghatározni, kinek mi a jó állapotú, meg az újnak mondható és egyéb kifejezések.

A negatív értékelés sem mindig az illető eladó-vevő hibája, össze lehet futni olyan "okosokkal" akik ha ők hibáztak, akkor is még ők adnak negatívat sajnos :(

Persze ha valakinek több negája is van az már más tészta.

A vitás kérdések elrendezésében pedig mindkét oldal( a tesz meg a vatera is) mossa kezeit, szóval intézzétek el egymás között alapon megy.

Nekem nincs negám egyik helyen sem, de az hogy én nem adtam néhány esetben, pusztán a jóindulatomon múlott :)

Azért szerencsére nagytöbbségében (főleg az ilyen babaruhás emberkék) normálisak szoktak lenni!

Szívből kívánom, hogy csak és kizárólag ilyet fogj ki mindkét helyen!!

ja esetleg egy tipp, hogy kérdezz rá ha vmit nem látsz esetleg jól, vagy ruha esetében én mindig megkérdezem, hogy nincs rajta folt, szakadás, feslés, kopás, anyaghiba?

Mert sajnos sokan azt csinálják, hogy elhallgatják az esetleges hibákat és a végén még te, jóhiszemű vevő vagy a hibás, mondván miért nem kérdeztél rá...:((

2009. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én sokszor vásároltam a tesz veszen, és teljesen meg voltam elégedve. A ruha olyan volt, amilyen a képen.

Persze lehet lutri is, ez csak akkor derül ki, amikor megkapod a csomagot.

2009. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én állandóan vásárolok a vaterán :) Ugye vannak, akik szinte kereskedők, és vannak, akik csak a saját megunt cuccaikat adják el. Akik nagyon sok eladást bonyolítanak le, azokra kb. úgy kell tekinteni, mint kereskedőkre, nekik épp úgy érdekük, hogy ne csapjanak be, mint neked. Én már rengeteg dolgot vettem vaterán, bár gyerekruhát még nem (magamnak már igen), vettem babakocsit, gyerekülést, stb. és még sosem csaptak be. Olyan előfordult már, hogy egy eladó kicsit csúszásban volt, de mindig megkaptam, amit rendeltem. Ruháknál a legfőbb rizikófaktor szerintem az, hogy talán nem jó a méret mégsem, hiszen ugye csak képen látja az ember.
2009. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én vettem jót, rosszat, de összességében pozitív a véleményem. Mióta babám van árulom is ruhákat.
2009. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ismét köszi a válaszokat:)! Tettem is fel már kérdést az eladónak a ruhák állapotát illetően, már csak a válaszra várok. Ha fel vannak tüntetve a méretek cm-ben megadva, akkor hogy viszonyítsak? Találok esetleg mérettáblázatot neten, hogy mekkorát érdemes venni?
2009. aug. 29. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!