Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek ilyen babakocsij...

Van valakinek ilyen babakocsija? Szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés

[link]

az eladó nem írt márkát, még nem beszéltem vele telefonon. kisfiam 9 hónapos, és ezt a babakocsit a nagyszülőkhöz vennénk, ahova 2 hetente megyünk hétvégére. mivel nem sokat vagyunk ott, nem akarunk újat venni. ez szerintetek jó? a kisfiam már stabilan ül. használt valaki ilyet? Tapasztalatok?



2013. dec. 19. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ilyen van, de szerintem teljesen jó.
2013. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen van. ha most választhatnék nem ezt venném!iszonyú nehéz!ha összecsukom állandóan szétjön a borítása és önmagát karcolja a váz! :( annyiból jó hogy van kistálca kistartó,dönthető. :)
2013. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es! megírnád a pontos márkáját, típusát? hány kg? pedig úgy megtetszett.
2013. dec. 19. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Baby design walker

[link]

2013. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

9 kg...az kicsit sok :(

lehet keresek könnyebbet. kár érte!

2013. dec. 19. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha használtat keresel, ajánlom a peg Perego Ariat. Könnyű kocsi, megbízható márka, használtan akár 9-10.000-ért is találsz. Én is most keresgélek kocsit, és láttam sok ilyet Vaterán, Apródon :-). Nekünk Graconk is volt , azzal is teljesen meg voltam elégedve. 6-8.000 ért van használtan.
2013. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jol nezki!! Ha megcsak 2hetente kell, akkor annyit kilehet birni cipekedes keppen!!
2014. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!