Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok 16 hónapos gyereknek? A fiünk nem jár még egyáltalán, volt nekünk egy jó kocsink, de meg kellett válnunk tőle, most már nem szeretnék 100 ezret kiadni egy kocsiért, ami szerintem már nem kell olyan sokáig.

Figyelt kérdés
Fontos szempont lenne, hogy állítható tolókarja legyen, mert a férjem 1,90 magas és én sem vagyok alacsony.
2013. dec. 20. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már nem vennék "nagy" babakocsit, hiszen szerintem nemsokára menni fog a Fiatok. Így valami esernyőkocsit vennék.


Az a baj hogy esernyőkocsiban szerintem nem létezik állítható tolókaros....

2013. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen Mamas papas babakocsim van, nagyon szuper!

Jó magasan van a tolókarja, kényelmes tolni, könnyen irányítható.

Babának is kényelmes, vízszintesig dönthető.

Könnyű tisztítani, kicsire csukható, könnyű a súlya.

A lányommal is ilyen kocsim volt csak rózsaszín, most a fiam ál ugyan ez a szín van.

2013. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!