Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülöttnek milyen babakocsit...

Újszülöttnek milyen babakocsit ajánlanátok? Multifunkciósat keresek.

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol hasznalnad?Mennyit koltenetek ra?Tomegkozlekednel vele? Kertes vagy panel ahol laktok (kell vele lepcsozni?)?

3vagy 4 kereku ami tetszik?

2013. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Vagyok.

Nekem maxi-cosi muram van es imadom, de tomegkozlekedni es emeletra cipelni nem ajanlom, mert baromi nehez.

Ami meg tetszik a jane slalom, britax b-smart, abc designe cobra/3tec

2013. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, attól függ milyen igényeid vannak.

- könnyű vagy masszívabb kocsit szeretnél?

- magas vagy alacsony vagy (állítható tolókar)?

- könnyen összecsukható kell?

- autóba be kell férnie vagy nincs autótok?

- lépcsőn kell használnod?

- autósülés (babahordozót) kihasználnátok, gyakran tennéd autóba is?

- téli vagy nyári baba (télinek jobb egy nagyobb mózes kosaras kocsi mert jobban elfér benne, hóban kell majd e tolni)?

stb. Egyetlen tanácsot tudok adni, szerintem fölösleges új kocsit venni, jó áron használt kocsikat is tudsz venni amiket szinte teljesen újak.

2013. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a graco symbio jött be nagyon, illetve jó még a bogaboo cameleon és a stokke
2013. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Graco Evo, vagy Peg Perego Book Plus. De egyikkel sem lehet tömegközlekedni, vagy lépcsőzni. Igazából szerintem a multifunkciósok közül egyik sem erre való.
2013. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Casualplay kudu 2013-at fogok venni a babámnak.
2013. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!